Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Telefonu kapat komutu verince yeniden başlıyor. Telefon kapanmıyor!!!!

Aktif Android desperado1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    1
    4 mesaja 6 teşekkür aldı

Telefonu kapat komutu verince yeniden başlıyor. Telefon kapanmıyor!!!!

Arkadaşlar forumu gezdim baya bir arkadaş daha bu konudan bahsetmiş ama çözüm bulamamış herhalde. Lütfen yardımcı olurmusunuz. Ben telefona en son isp jb yükledim. Ondan sonra telefonu kapat diyorum yeninden başlıyor. Herşeyi yaptım temiz kurulum felan. Tüm wipe yaptım ama yok sıfır. Telefon kapanmıyor. Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.

Aktif Android 44224 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    22
    10 mesaja 11 teşekkür aldı
    Siyah kernel kullanııyorsanız bu durumun olması muhtemel. Ben şahsen bu yüzden Philz kernel kullanıyorum. Ayrıca Yeni rom yüklerken ekstra olarak Superwipe ve Kernel Cleaner kullanmanızı tavsiye ederim.

Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    1
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Alıntı 44224 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah kernel kullanııyorsanız bu durumun olması muhtemel. Ben şahsen bu yüzden Philz kernel kullanıyorum. Ayrıca Yeni rom yüklerken ekstra olarak Superwipe ve Kernel Cleaner kullanmanızı tavsiye ederim.
    Benimkide philiz kernel malasef. Ama yinede dvm ediyor malasef.

Galaxy s2 ile gonderildi

Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    1
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Arkadaşlar dün baya uğraştım bir çözüm buldum. Burda aynı sorunu yaşayan yada yaşacak olanlar olursa bu diyeceğimi yapabilir. Ben dün gece telefon şarjı varken tel bataryasını çıkardım ve 8- 9 saat gibi bir sür boyunca takmadım. Sonra sabah kaltığımda taktım telefon otomatik açılmadı. Açtım telefonu kapat dedim ve kapandı. Yani şimdilik düzeldi.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    merhaba arkadaşlar, aynı durum bende de oldu. desperado1903 dediğini uyguladım, olmadı. sonra telefoncu bir tanıdığa sordum: sorunun usb portundan kaynaklandığını ve bir şekilde nem aldığı için böyle yaptığını söyledi.

ÇÖZÜMÜ ise --> ÖNCELIKLE BATARYAYI ÇIKARIN!! bir diş fırçasına kolonya damlatıp usb portunu YAVAŞÇA temizleyin. tavsiyem telefonu dik ve yukarda tutun, aşağıdan bakarak temizleyin. böylece içine kolonya girmesin. güzelce temizledikten sonra kurutma makinesiyle iyice kurulayın. bir süre açmayın. uzun bir süre sonra bataryayı takın ve açın.

telefoncu tanıdığımın dediği oldu ve şimdi hiçbir sorun olmadan kullanabiliyorum yine. umarım sizler için faydalı olur bu yöntem.