Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şebeke sorunum var antenin oraya iğne tutayım Full oluyor !!!

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Şebeke sorunum var antenin oraya iğne tutayım Full oluyor !!!

facebook müşteri hizmetleri
    Arkadaşlar telefonun şebeke sıfır arada tek diş edge geliyor sim kartının ordaki açıkta olan antenin ortasındaki deliğe iğne ucunu sokuyorum çok az anında şebeke 4 lüyor ve 3g geliyor, ben nabıcam iğneylemi gezicem arkadaşlar, lütfen yardım edin neyapabilirim.
    Arkadaşlar modem sürümünü değiştireyim diyorum 2.3.3 gingerbread yüklü ve anabant sürümü I9000XXJVK ne yapayım orjinal stock rom yükleyim önce son sürüm son kaça kadar var bunu yükleyinde anabant sürümüde değişecekmi ?? Pek anlamam bu işlerden, Şuanda telefonu kullanamıyorum

Yeni Android
    Nereden
    tokat
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bende de ayni sorun var daha onceden iyi cekiyodu daha iyo ceksin dedim sim kartin ordaki anten yerine igne soktuktan sonra simdi ceken yerlerde de cekmez oldu sadece acik alanda ve sehrin gobeginde cekiyo, sinyal gucunde asiri derecede bir dusme oldu, eger oraya tel igne vs takarsam idare eder bi sekilde cekiyo ama acayip huzursuzum telefonumu cok seviyorum ve biraz zor sartlarda aldim epey canimi sıkıyo bu mevzu. yardimci olursaniz sevinirim...

Yeni Android
    Nereden
    milas
    Ettiği Teşekkür
    0
    35 mesaja 57 teşekkür aldı
    Alıntı muratank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar telefonun şebeke sıfır arada tek diş edge geliyor sim kartının ordaki açıkta olan antenin ortasındaki deliğe iğne ucunu sokuyorum çok az anında şebeke 4 lüyor ve 3g geliyor, ben nabıcam iğneylemi gezicem arkadaşlar, lütfen yardım edin neyapabilirim.
    Arkadaşlar modem sürümünü değiştireyim diyorum 2.3.3 gingerbread yüklü ve anabant sürümü I9000XXJVK ne yapayım orjinal stock rom yükleyim önce son sürüm son kaça kadar var bunu yükleyinde anabant sürümüde değişecekmi ?? Pek anlamam bu işlerden, Şuanda telefonu kullanamıyorum
    Alıntı telefondaki adam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de ayni sorun var daha onceden iyi cekiyodu daha iyo ceksin dedim sim kartin ordaki anten yerine igne soktuktan sonra simdi ceken yerlerde de cekmez oldu sadece acik alanda ve sehrin gobeginde cekiyo, sinyal gucunde asiri derecede bir dusme oldu, eger oraya tel igne vs takarsam idare eder bi sekilde cekiyo ama acayip huzursuzum telefonumu cok seviyorum ve biraz zor sartlarda aldim epey canimi sıkıyo bu mevzu. yardimci olursaniz sevinirim...
    Aynı sorun bendede vardı şöyle çözdüm, alimünyum folyodan çok küçük bir parça koparıp yuvarlayın sonra bir ucunu ezerek sivreltip arka deliğe sokun. Delik etrafındaki metale temas etmeyecek. Sonra tel en iyi çekime ulaşana kadar hafifçe delik içindeki folyoyu oynattırın. En iyi yerde durun. Normalden daha iyi çekecek

GT-I9000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yeni Android
    Nereden
    tokat
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Denedim ama bakir tel daha iyi gibi yinede tesekkurler

Sent from my GT-i9000 using Tapatalk 2

Nereden
    sakarya
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    benden size tavsiye telefonu normal çeken kimse harici konnektöre bişey sokmasın ben soktum şimdi çeken telefon hiç çekmiyor. sadece iğne ile çekiyor. tahminim harici anten konnektörü dahili anteni devre dışı bırakıyorsa takılmış olabileceği yönünde. merak edipte konnektöre bişeyler sokuşturmayınız..

Nereden
    sakarya
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    sorunun çözümü kolaymış. ben konnektörün içindeki bakır tırnak ile biraz oynadıktan sonra şebeke geldi. sorun yaşayanlar için tırnak takılı kalıyor olabilir kontrol edin.