Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nexus 7 4.2.2 güncelleme

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    9 mesaja 9 teşekkür aldı

Nexus 7 4.2.2 güncelleme

facebook müşteri hizmetleri
    Root tool kit programıyla atabilirsiniz ben denemedim daha *****ip deneyen arkadaşlar izlenimleri aktarsın lütfen.
    NEXUS 7 WİFİ iç*****.
    http://www.androidpolice.com/2013/02...-10-right-now/

Aktif Üye cappaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    5
    12 mesaja 18 teşekkür aldı
    samsung telefonlara ve tabletlere stock rom atmayı biliyoruz fakat bu nexus 7 için nasıl bir işlem yapılıyor bilmiyorum.sanırım forumda hiç kimsede nexus 7 yok
    Samsung,Türkiye'ye gerekli değeri vermediği sürece hiçbir samsung ürünü almayacağım.

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    En basiti bu nexus 7 lere stock rom atma ben böyle kolaylık görmedim. birkere brick olmuyor bu cihaz yüklemede yarıda kessen bile kabloyuda çıkarsan yok hiç birşey olmuyor bu kadarmı güveli olur yha. 2 yöntem var yüklemenin biri nexus toolkit ile biride nexus root toolkit progrramıyla en basit olan root tool kit programı çok denedim

Aktif Üye cappaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    5
    12 mesaja 18 teşekkür aldı
    Alıntı Respect_Me Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En basiti bu nexus 7 lere stock rom atma ben böyle kolaylık görmedim. birkere brick olmuyor bu cihaz yüklemede yarıda kessen bile kabloyuda çıkarsan yok hiç birşey olmuyor bu kadarmı güveli olur yha. 2 yöntem var yüklemenin biri nexus toolkit ile biride nexus root toolkit progrramıyla en basit olan root tool kit programı çok denedim
    Verdiğiniz bilgi için teşekkürler.bu programlarla nasıl işlem yapılır kısaca anlatırsanız sevinirim.
    Samsung,Türkiye'ye gerekli değeri vermediği sürece hiçbir samsung ürünü almayacağım.

Deneyimli Android onurkarakas94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    371
    253 mesaja 442 teşekkür aldı
    Dün akşam OTA üzerinden aldım güncellemeyi Wi-Fi ile .Şimdilik gözlemlerim;
    Pil kısmından *****diğimiz bildirim ekranında bulunan kısayollara uzun basılı tutarak işlemleri aktif/inaktif yapabiliyorsunuz yani Wi-Fi açmak için illa dokunup Wifi ayarlarına gideceğinize,2sn basılı tutarak açıp kapayabiliyorsunuz.
    Google bu konuda beni şaşırttı daha önce hiç "toggle" diye tabir edilen HTC,Samsung'un kullandığı bu sistemi native android sisteminde kullanmaya yer vermeleriyle.Ama çok kullanışlı olmuşş.

Bir de az biraz performans artışı sezdim.Stock rom ve stock kerneldeyim(En başta güncellemeyi OTA olarak alabilmemin nedeni de bu ) buna rağmen quadrant ta 4100 bunlardan cpu 12100,3D ise 2600 ve I/O da 1800...

4.2.2 gerçekten sistemdeki hataları(bug ları) yok etmişe benziyor.En azından ben öyle analizliyorum

Nothing is true, everything is permitted

Yeni Üye naklov34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Arkadaslar 3 gunde iki kere 4.2.2 guncellemesi geldi fakat yuklerken birden hata verdi cihazim rootlu fakat herhangi custom rom kullanmiyorum kendi romu kafayi yuycem cihazi nasil guncelleyebilirim?

Nexus 7 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    Alıntı naklov34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar 3 gunde iki kere 4.2.2 guncellemesi geldi fakat yuklerken birden hata verdi cihazim rootlu fakat herhangi custom rom kullanmiyorum kendi romu kafayi yuycem cihazi nasil guncelleyebilirim?

Root toolkit programını ndir onunla stock rom at atarkende unroot+stock rom şeçeneğini seç kendisi yönlendriyor seni yüklensin bu seferde ardından unloock kilidini kapat relook seçeneğiyle zaten rom cihaza kurulduğu zaman güncelleme gelir wifi ile yüklersin daha sonradan ne istersen yap root yada custom rom sana kalmış

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    Program çok basit eğer işlem yapıcaksanız sizi yönlendiriyim (Cappaman)

Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Cihazdaki hersey silinicek mi peki?

Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Cihazdaki hersey silinicek mi?

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu