Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galaxy Ace Kies 2.3.6

Yeni Üye engin_100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Post Galaxy Ace Kies 2.3.6

facebook müşteri hizmetleri
    Arkadaşlar ben uzun süredir galaxy ace kullanıcısıyım ve sürekli değişik romlar kullandım ama telefonumun kenarlarında soyulmalar olmaya başladı ve bende garantisi bitmeden verip yaptırmayı düşünüyorum o yüzden telefonumun garanti kapsamına girmesi gerekiyordu bende biraz araştırdım ve bu linkteki konuyu buldum

http://www.emrahkaraalan.com.tr/gala...uncelleme.html

İndirdim odin ile telefonuma kurdum rusca geldi türkçe yaptım ve kies telefonumu gördü ardından güncelleme uyarısı çıkarttı onayladım adımları takip ettim ve telefonuma 2.3.6 yazılımını ve yazılım direkt türkçe geldi.Ancak aklıma takılan bazı hususlar var

1- Samsungun kendi sitesinde galaxy ace için en güncel sürüm 2.3.5 ancak kies bana 2.3.6 kurdu acaba samsung sitesimi güncel değil.
    2- Kies te geçerli üretici yazılım sürümüne (SER) yazıyor galiba rusya internette araştıdım fakat nasıl değiştiririm.
    3- Bu şekilde telefonu garantiye verirsem kabul edilir mi.

Yeni Üye engin_100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arkadaşlar yeni bir yazılım buldum türkiye için 2.3.3 yükledim csc menüsüde türkçeyi gösteriyor bilgisayara takıncada (TUR) diyor ve en güncel sürüm olduğunu belirtiyor bu şekilde garanti kapsamına girmiş oluyor değilmi.

Yardım Sever Üye Rockstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    54
    16 mesaja 16 teşekkür aldı
    Alıntı engin_100 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yeni bir yazılım buldum türkiye için 2.3.3 yükledim csc menüsüde türkçeyi gösteriyor bilgisayara takıncada (TUR) diyor ve en güncel sürüm olduğunu belirtiyor bu şekilde garanti kapsamına girmiş oluyor değilmi.
    Evet ve birde triangle away le sayaci sifirlamalisiniz ama sanirim ace de sayac yok

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2