Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2.2.1 sürümlü lg optimus one ile powerpoint,excel,v.s dosyalarıını nasıl açabilirim?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

2.2.1 sürümlü lg optimus one ile powerpoint,excel,v.s dosyalarıını nasıl açabilirim?

2.2.1 sürümlü lg optimus one ile powerpoint,excel,v.s dosyalarıını nasıl açabilirim?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Android Market'in arama bölümüne istediğiniz dosya türünü yazarsanız ilgili uygulamalara ulaşabilirsiniz. Genelde bu tür uygulamalar ücretli olur. Fakat bilgisayar versiyonu da ücretsiz olan Open Office programının Android versiyonu da ücretsizdir. OpenOffice Document Reader uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    İlginize çok teşekkür ederim...Android marketten uygulama *****mek için google hesabı açtım,kayıt işlemleri sırasında doldurulması gereken her alanı doldurdum ve giriş yaptım.kayıt işlemim başarılı oldu fakat uygulama yada oyun *****mek istediğimde adınıza kayıtlı android bulunmamaktadır diye bir uyarı alıyorum.openffice document reader uygulaması *****meye çalıştım tekrar aynı problemle karşılaştım.Telefonumu nereden nasıl kayıt yaptırabileceğim hakkında bilgi verebilirseniz memnun olurum...saygılar.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bendede LG Optimus One P503 telefon var
    telefon ile birlikte kurulu gelen thinkfree office uygulaması word, excell, sunu dosyaları açmak ve oluşturmak için kullanabilirsin
    market uygulamasının çalışmama sebebi ise LG nin henüz türkiyede marketi uygulamasını açmadığı için bunun çözümü ise farlı ROM yükleme işlemi yapmak

Ettiği Teşekkür
    328
    LG cihazlar için de HTC cihazlarda olduğu gibi Android Market güncellemesi yakında gelebilir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    lg TÜRKİYE'ye mail attım şu an için p503'le ilgili herhangi bir güncellemenin söz konusu olmadığını belirttiler.

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı orcunkaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lg TÜRKİYE'ye mail attım şu an için p503'le ilgili herhangi bir güncellemenin söz konusu olmadığını belirttiler.
    Söylenenlere göre yakında Optimus One için gingerbread güncellemesi çıkabilir. Herhalde Türkiye'ye bayağı bir gecikmeli gelecek.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Yardım için teşekkürler...wixland!!thinkfree office uygulamasının içerisinde telefonda kullanılan programların dosyaları yokmu?burada excel ve world dosyalarını açabilecek birşey göremedim,farklı bir yolu var ise yazarsan sevinirim.Bu arada telefonlarımızda android işletim sistemi var faakt android in sunduğu bir çok olanaktan faydalanamıyoruz.neden android marketi türkiyede kullanamıyoruz?bilgisi olan varsa, yazarsa sevinirim.

Ettiği Teşekkür
    328
    Henüz yeni yeni Android Market kullanımına izin verilmeye başladı. Şuan için bazı HTC telefonlarında Android Market mevcut. Nedenini tam olarak bilemeyeceğim. Fakat internetten bulabileceğiniz Orjinal ROM dosyalarını yükleyerek bu sınırları aşabilirsiniz. Ben de yakında bununla alakalı bir yazı yazmayı düşünüyorum.

Yeni Üye
    Nereden
    sivas
    Ettiği Teşekkür
    18
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    populer andıroıd uygulamalarını nerden bulabılırım yardımcı olurmusunuss...tesekkurler...

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu