Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rom düzenleme?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Rom düzenleme?

facebook müşteri hizmetleri
    arkadaşlar merak ettiğim bir şey var mesela cm7.2 romu winrar ile açıp system/app içinden awmlauncheri silip go launcher apk yi buraya atsam ve bu şekilde cwmden telefona flaşlasam rom düzgün bir şekilde yüklenir mi brick olma ihtimali falan var mı?

Yeni Android
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    3
    4 mesaja 10 teşekkür aldı
    Alıntı dys1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merak ettiğim bir şey var mesela cm7.2 romu winrar ile açıp system/app içinden awmlauncheri silip go launcher apk yi buraya atsam ve bu şekilde cwmden telefona flaşlasam rom düzgün bir şekilde yüklenir mi brick olma ihtimali falan var mı?
    Denedim olmuyor Yanlış hatırlamıyorsam ''can't open winrar'' gibi bir hata veriyor. Sanırım bu hata çözümü için rom imzalama falan gerekliymiş fazla bi bilgim yok

3. turkishysr50 üyemize teşekkür edenler:

dys1905 (23.Mart.2013)

Aktif Üye ibrahimyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli , Turkey
    Ettiği Teşekkür
    5
    19 mesaja 37 teşekkür aldı
    Rom portlanırkende benzer birşey yapılıyor zaten bu yüzden sorun olmaz diye biliyorum , sen bi dene yüklenmezse normal romu yüklersin Telefonun brick olmaz.

5. ibrahimyuksel üyemize teşekkür edenler:

dys1905 (11.Nisan.2013)

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı ibrahimyuksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rom portlanırkende benzer birşey yapılıyor zaten bu yüzden sorun olmaz diye biliyorum , sen bi dene yüklenmezse normal romu yüklersin Telefonun brick olmaz.
    yukardaki arkadaş denedim olmadı demiş. ben de denemedim artık ama brick riski yoksa denerim ben de

Aktif Üye ibrahimyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli , Turkey
    Ettiği Teşekkür
    5
    19 mesaja 37 teşekkür aldı
    yukardaki arkadaş denedim olmadı demiş. ben de denemedim artık ama brick riski yoksa denerim ben de
    yok kardeşim brick olmaz. Eğer ki telefonun boot ekranında kalırda açılmaz ise cwm recovery ile romu tekrar yüksersin hallolur.
    JelliWiz 2.0
    Miui Life V5

Cm7-Democracy Rom

Özel Mesaj Atmayın Siteden kaynaklı sorun var göremiyorum.
    ---> ibrahimyuksel@msn.com <-- İletişim adresim...

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı ibrahimyuksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok kardeşim brick olmaz. Eğer ki telefonun boot ekranında kalırda açılmaz ise cwm recovery ile romu tekrar yüksersin hallolur.
    malasef çalışmadı launcheri değiştirdim yükledim açılış ekranında hata veriyor. yukardaki arkadaşın dediği gibi galiba imzalamak gerekiyor

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    32
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Kardeş sen ana ekran launcher ını silip başka launcher koyarsan zaten olmaz her ana launcher modele özgüdü play store daki launcherlar ana launcher üzerinde çalışan launcher lardır

LG-P970 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi