Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: root nedir ne ise yarar

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

root nedir ne ise yarar

facebook müşteri hizmetleri
    Arkadaslar kusura bakmayin kimse dalga geçmesin böyle konuyu açtigim için
    Benim ilk Android akilli telefonum aldim ve çok begendim telim htc sensation
    Bilenler için söylüyorum merakliyim karistiriyorum hemen hemen ise yarasin yaramasin çoğu uygulmalari
    *****ip yukluyom uzun lafin kisasi root nedir ne ise yarar bilmeyen biri yaparsa ne gibi zararlar olusur herkese simdiden
    Teşekkürler
    Konu nedensen tarafından (10.Ocak.2012 Saat 02:29 ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Android archleo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    31
    344 mesaja 781 teşekkür aldı
    Değerli Kardeşim,

Soru ve sorunlarınızın birçoğunun cevabı forumda belki 1'den fazla kere verilmiştir. O yüzden sorunuzu sormadan ya da sorununuzu beyan etmeden önce lütfen forumu, forumda cihazınız için açılmış başlık altındaki postları araştırınız, okuyunuz. Forumumuzun sağ üst köşesinde ayrıca bir arama motoru mevcuttur. Bu arama motorunu kullanarak forum içerisinde bilgi aratabilirsiniz.

Yine de sorunuza cevaben; ROOT ERİŞİMİ ya da ROOT YETKİSİ ya da ROOT ERİŞİM İZNİ, Linux tabanlı sistemlerde (Android gibi) YÖNETİCİ HAKLARI (ADMINISTRATOR RIGHTS/ADMINISTRATOR PRIVILAGES)'na sahip olmak demektir. Android İşletim Sistemi üzerinde bazı işlemleri yapabilmeniz, bazı sistem klasörlerine erişebilmeniz (ve bu klasörler üzerinde yazma/okuma yetkilerine sahip olabilmeniz) ve bazı özel aplikasyonları yükleyebilmeniz için cihaz üzerinde full kontrolünüz olmalı, yani cihazınızı yönetebiliyor olmanız gereklidir. ROOT ERİŞİM İZNİ aldığınız cihazınız garanti kapsamı dışına çıkacaktır.

İyi forumlar dilerim...

................................... ADVANCED RIDING IS AN ART

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı