Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CyanogenMOD v7.1 yükledim ve arama yapabiliyorum smslerim gitmiyor acil yardım

Yeni Android
    Nereden
    ankara
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

CyanogenMOD v7.1 yükledim ve arama yapabiliyorum smslerim gitmiyor acil yardım

facebook müşteri hizmetleri
    ilk önce telefonumda darkyrom vardı smslerde herhangi bir problem yoktu sonra ics hoşuma gitti ve onu yüklemeye karar verdim ve yükledim (TEAMHACKSUNG'S ICS Port for Galaxy S build12) onda da smslerim gitmiyordu ve daha sonra CyanogenMOD v7.1 yükledim belki düzelir diye ama yine sonuç aynı arama yapabiliyorum mesajlar bana geliyor ama mesaj atamıyorum beklemede kalıyor ne yapmam lazım stock rom'a geçiş yapsam düzelir mi?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Operatörünüzle görüşüp mesaj ayarlarını alabilirsiniz. Eğer ayarlarda sıkıntı olmasa böyle bir sorun olacağını sanmıyorum.

Yeni Android
    Nereden
    ankara
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Bilal Akgunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Operatörünüzle görüşüp mesaj ayarlarını alabilirsiniz. Eğer ayarlarda sıkıntı olmasa böyle bir sorun olacağını sanmıyorum.
    hepsini denemiştim mesaj ayarlarını aldım ama olmadı bende tamamen stock i9000XXJVT rom yükledim sonra onun üzerine rootladıktan sonra darky 10.4 yükledim her zaman darky diyorum bu işin piri bence darky diğerlerinde sürekli sıkıntı çıkıyo en stabil olanı bence darky

Yardımlarınız içind teşekkürler bilal bey sizin açtınız site sayesinde android hakkında çok bilgim oldu

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı blade_umt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepsini denemiştim mesaj ayarlarını aldım ama olmadı bende tamamen stock i9000XXJVT rom yükledim sonra onun üzerine rootladıktan sonra darky 10.4 yükledim her zaman darky diyorum bu işin piri bence darky diğerlerinde sürekli sıkıntı çıkıyo en stabil olanı bence darky

Yardımlarınız içind teşekkürler bilal bey sizin açtınız site sayesinde android hakkında çok bilgim oldu
    Rica ederiz, çözüldüğüne sevindim iyi geceler.