Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Telefon açılmıyor ve kapanmıyor!

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Exclamation Telefon açılmıyor ve kapanmıyor!

facebook müşteri hizmetleri
    Yaklaşık 1 saat önce telefona *****diğim My Little Pony oyunumu oynarken telefon dondu, daha sonra kapandı ve XPERIA yazan yere gelince kendini yeniden başlatıyor, kendi kendine açılıyor ve aynı yerde yine kapanıyor. Ses açma ve güç tuşuna basılı tuttum telefon kapandı fakat açılırken yine aynı sorunla karşılaşıyorum. Bir önerisi olan var mı?

Aktif Üye erkanibiye1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye\Antalya
    Ettiği Teşekkür
    2
    19 mesaja 25 teşekkür aldı
    Xperia hic kullanmadim ama android oldugu icin aynidir diye dusunuyorum : wipe yaterli gelir bence :thumbup:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Anlamadım üzgünüm?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Yazılımı güncelledim ve düzeldi, çok safım :P Neyse vesileyle bu siteyi bulmuş oldum yararlı bilgiler var takip etmeyi düşünüyorum

Yeni Android sarp41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bir daha böyle bir sorunla karşılaşırsan power ve ses açma tuşuna basılı tut telefon kapanacaktır. Bir süre daha devam edersen basmaya ufak bir titreme olacaktır ve yeniden başlayacaktır cihaz

Aktif Üye
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    13 mesaja 14 teşekkür aldı
    aynı sorun bendede var ama ne guncelleme yapılabılıyor nede reset kabul edıyor varmı cozum uretebılecek bır arkadas

Yeni Üye mkrgl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    11
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı espinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı sorun bendede var ama ne guncelleme yapılabılıyor nede reset kabul edıyor varmı cozum uretebılecek bır arkadas
    Muhtemelen Boot Loader kilidini açmışsındır, bu yüzden güncellemez ve onarmaz. Kilidi tekrar kapatıp Sony Update Center uygulaması ile onarmayı dene.

LT26i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı mkrgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen Boot Loader kilidini açmışsındır, bu yüzden güncellemez ve onarmaz. Kilidi tekrar kapatıp Sony Update Center uygulaması ile onarmayı dene.

LT26i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Xperia ion cihazımın bl kilidini açtım ,mavi bi led yanıyordu. sonra kabloyu çıkardım mavi led söndü. telefon açılıp kapanmaya başladı. durmadan sony yazısı geliyor sonra kapanıyordu. ben de reset attım ,telefon kapandı .şimdi de kabloyu taktığım halde ne şarjda ne de pc de tepki vermiyor. ne yapabilirim.kilidi de kapatamıyorum.