Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En stabil, performans konusunda en iyi Jelly Bean Rom hangisi ?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

En stabil, performans konusunda en iyi Jelly Bean Rom hangisi ?

Arkadaşlar stock XWLSN (Nordic Mart sürümü) kullanıyorum şarj konusunda 1,5 - 2 gün diyebilirim, hız konusunda da yeterli seviyede
    ve cihazımdan gayet memnunum çok şükür

Ancak araştırma yapmak açısından ve diğer kullanıcı arkadaşlarında yorumunu almak açısından böyle bir başlık açtım.

Önerebileceğiniz veya onaylayacağınız sürümler nelerdir ?

Yeni Android aydinliadm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Forumdaki enguncel versiyon 4.0.3 sUrumunu kurdum pekde memnun dgilim bu dedigin versiyon nsl arkadasim stabilmi ozellikle dokunmatik hassasiyeti onmli bnm icn simdiki cok da iyi degil acikcasi

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yardım Sever Üye
    Nereden
    izmir
    Ettiği Teşekkür
    45
    48 mesaja 60 teşekkür aldı
    hocam 4.1.2 versiyona geçildi 4.0.3 eskidir stock 4.1.2 kurmayı deneyiniz

machuca arkadaşımın sorusuna gelirsek size miui rom önereiblirm hepsinden farklı hızlı ve değişik sevmeyebilrsiniz onun dışında disaster rom türkbey rom iyidir ayrıca costumstock romda iyidir rom adlarını forumda veya google da aratarak görsellerine ve linklerine erişebilirsiniz eğer stock tan bıktım değişiklik olsun derseniz aokp ve cm10 romşarına bakabilrisniz
    Kullanımda
    Galaxy NOTE III ve Galaxy GEAR

Eskiler
    İphone 5S Gold 32 GB (İOS a Tövbeli)
    GALAXY SII-Costum 4.3.3-Apolo Kernel (Efsanemm)
    Nokia N97(Bihter) Nokia 95(Spiderman) Nokia N73(Cıstak cıstak) Nokia N70(Suya girince bozuluyo) Nokia 6600(ilk symbian)
    Ericsonn T29s (ilk gözağrım)

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı aydinliadm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumdaki enguncel versiyon 4.0.3 sUrumunu kurdum pekde memnun dgilim bu dedigin versiyon nsl arkadasim stabilmi ozellikle dokunmatik hassasiyeti onmli bnm icn simdiki cok da iyi degil acikcasi

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    forum da en güncel jelly bean sürümler 4.1.2 var onları deneyebilirsin benm dediğim stock rom dan genel olarak herkes memnun bana gayet iyi geldi tabi şahsi fikrim.

@djdeycan şuan için costum düşünmüyorum ama dediklerini dikkate alacağım konuyu sürekli takipteyim tşk ettim önerilerin için

Bu Konu için Etiketler