Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkcell T11 Maxiphone Android,Rehber Kopyalama Hatası

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Exclamation Turkcell T11 Maxiphone Android,Rehber Kopyalama Hatası

Mrb Arkadaşlar T11 maxiphonedeki numaraları nokia 6300'a geçirmem gerek ama sadece sim karta kopyalıyor veya vsc diye bir dosyayı sd kartın içine atıyor 6300da o dosyayı açmıyor, sim karta kopyalayım dedim 600 taneden 260tanesini kopyalıyor,sim kartı 6300'a takıp taşıyorum sonra 6300'ın tel hafızasına yüklüyorum,ama geri kalan numaraları tekrar T11le kopyalıyorum ama yine aynılarını kopyalıyor gerisi kalıyor,bluetoothla gönderiyim dedim yine vsc dosyasını yolladı kaldım yine öyle lütfen yardım edin,kullanma kılavuzuna baksam bile

Konu yanlış yerdeyse özür dilerim.

Deneyimli Üye
    Nereden
    Türkiye/mersin
    Ettiği Teşekkür
    37
    80 mesaja 189 teşekkür aldı
    Alıntı bloodsleep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrb Arkadaşlar T11 maxiphonedeki numaraları nokia 6300'a geçirmem gerek ama sadece sim karta kopyalıyor veya vsc diye bir dosyayı sd kartın içine atıyor 6300da o dosyayı açmıyor, sim karta kopyalayım dedim 600 taneden 260tanesini kopyalıyor,sim kartı 6300'a takıp taşıyorum sonra 6300'ın tel hafızasına yüklüyorum,ama geri kalan numaraları tekrar T11le kopyalıyorum ama yine aynılarını kopyalıyor gerisi kalıyor,bluetoothla gönderiyim dedim yine vsc dosyasını yolladı kaldım yine öyle lütfen yardım edin,kullanma kılavuzuna baksam bile

Konu yanlış yerdeyse özür dilerim.
    bu program işini görecektir.. TIKLA