Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Viber ***** Gönderme Hatası !!!

Yeni Android
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Viber ***** Gönderme Hatası !!!

Merhaba Sayın Forum sakinleri,

Rahatsız ediyorum ama kafayı yememek için bu konuyu açma gereksinimi duydum.

Viber programı dün güncelleme yaptı ve haliyle yeni özellikler geldi ve gelen özelliklerin arasında ***** gönderme de var.

Ancak ne hikmetse "İOS" işletim sistemi kullanan arkadaşım bana ***** yollayabiliyorken ben "Android" işletim sistemi telefonumla arkadaşıma ***** gönderemiyorum.

Hata ise ;

"Seçilen dosya desteklenmiyor veya bozulmuş.Lütfen başka bir dosya seçin"

Karşı tarafın yolladığı ***** 640 x 480 .mp4 uzantılı ve 90 saniyeyle sınırlı *****dur.
    Benim yolladığım *****da 640 x 480 .mp4 uzantılı 90 saniye sınırını geçmediğim halde yolladığımda hata alıyorum.

Rom değişikliğinede gittim romla ilgisi yoktur.

Şimdi diceksiniz ki " memleket sorunu haline getirmişsin alttarafı ***** yollayamıyosun"

Haklı olabilirsiniz ama gerçekten bu kadar uğraştıktan sonra hala bi sonuç alamamış olmam beni sinir etti.

Yardımlarınızı bekliyorum inşallah sorunumu anlatabilmişimdir..

Hatanın resmide aşağıdadır..

İsim:  Screenshot_2013-05-09-22-00-10.jpg
Görüntüleme: 4550
Büyüklük:  6.3 KB (Kilobyte)

Yeni Android
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Kimse viber kullanmıyormu madem yardım edemiyosunuz en azından android işletim sistemi kullanan bir arkadaş ***** gönderebiliyor mu yoksa hatamı alıyor onu söyleseydi.

Yeni Android
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Büyük ihtimal androiddeki güncellemede problem var çünkü ios sorunsuzken android sürümü bayağı bi sorunlu viberın..
    İki kelime bile yazmayan arkadaşlara sevgiler saygılar

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhaba sorun hala devam edıyor,,, malesef

Bu Konu için Etiketler