Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: S3 Buff ekran koruyucu alıcam 30 tl ye sizce nasıl?

Aktif Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 7 teşekkür aldı

S3 Buff ekran koruyucu alıcam 30 tl ye sizce nasıl?

Arkadaşlar buff diye bir ekran kouruycu çıkmış ve ekran kesinlikle kırılmıyormuş. Telefoncu iphone 4 ünde denediğini ve kırılmayacağını garanti ediyor. Sizce alayımmı bundan 30 tl?

İsim:  2224218-228x228.jpg
Görüntüleme: 960
Büyüklük:  13.9 KB (Kilobyte)

Yeni Android
    Nereden
    bjk
    Ettiği Teşekkür
    3
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bence iyi fiyat.
    ©HaSaN

Aktif Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bencede cok iyi fiat acaba gercekten korurmu .d
    Bide bunlar matmı oluo yoksa şeffafmi
    GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    8 mesaja 26 teşekkür aldı
    Böyle şeylere inanmayın arkadaşlar kendi esnek olan bir cisim sert cismin kırılmasını kesinlikle engelleyemez fiziksel olarka bu mümkün değil belki mukavemeti artırabilir fakat düşme gibi hızla gelişen darbelerde hiç bir işe yaramaz... garanti eden telefoncuyada sor bakalım kırılırsa ekran parası verecekmiymiş ^^

Yardım Sever Üye dogukanŞARBALKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    izmir gaziemir
    Ettiği Teşekkür
    29
    44 mesaja 80 teşekkür aldı
    Alıntı K0rkunc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle şeylere inanmayın arkadaşlar kendi esnek olan bir cisim sert cismin kırılmasını kesinlikle engelleyemez fiziksel olarka bu mümkün değil belki mukavemeti artırabilir fakat düşme gibi hızla gelişen darbelerde hiç bir işe yaramaz... garanti eden telefoncuyada sor bakalım kırılırsa ekran parası verecekmiymiş ^^
    Dogru soyluyo azcik fizik kitabi kurcalarsaniz zaten bunu anlarsiniz
    Ha ama olur ya ekrana bisey surter cizilmesini digerlerine gore daha fazla onluyo olabilir

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aktif Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 7 teşekkür aldı
    Ama yani bu ürün mwc 2012 de tanitilan ve bir cok haber sitelerinde çıkmış bir ürün dierleri gibi markasiz bişi deil

Yardım Sever Üye want2die - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    bursa
    Ettiği Teşekkür
    3
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    bana da hep çekici geldi onlar. sürekli internette inceledim, hep almak istedim ama mantığıma yatmadığı için almadım. çizilmeyi engeller de darbeye karşı koruması çok saçma geliyor bana. darbe sonucu oluşan kuvveti/basıncı geniş alana yayarak süspanse etmesi lazım. naylondan esnek bir kaplamanın bunu yapabilmesi çok saçma geliyor.

telefon üreticileri şu ekranları çok çok çok az da olsa esnek yapabilseler zaten ekran kırılması diye birşey kalmayacak.

Yardım Sever Üye dogukanŞARBALKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    izmir gaziemir
    Ettiği Teşekkür
    29
    44 mesaja 80 teşekkür aldı
    Alıntı blackbatuhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama yani bu ürün mwc 2012 de tanitilan ve bir cok haber sitelerinde çıkmış bir ürün dierleri gibi markasiz bişi deil

Tamam alin telefonun ekranina tum gucunuzle vurun bisey olmassa kendime S3 ve o kiliftan alcam

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aktif Üye
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    9
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    buff tavsiye etmem. etsem bile 30 tl orjinal değildir emin olabilirsin. orjinali 60 tl. fakat iphonedan da bildiğim ve s3 cihazımda hala takılı olan wrapsol filmi kesinlikle tavsiye ediyorum yaklaşık 5 aydır telefonumda takılı sararma diğer filmlere göre hiç yok sayılır. cam hissi var, yani naylon film değil. ve yorumlara bakma bizzat kendim yaklaşık 1,5 metreden bu film varken çakıl taşa üstelik yere düşürdüm ekran üzeri çizik dahi yok ve ekranda hiç bir hasar yok. film olmayan aynı mesafeden kuzenimin telefonu düştü ekran çatladı. tabi şunu belirteyim silikon kılıf vardı ama ekran üzeri düştü. ******* den örnek ve test *****larını izleyebilirsin. iphone 5 i 3 metreden atıyorlar mermere emin ol aynı test s3 için yapılsa belki 3 metre değil ama 1,5 metrede dayanır. kendim bizzat daha önceden iphone ve şu an için s3 de kullanıyorum ve tek geçerim. fiyatı 50-60 tl civarı ön arka koruma mevcut. ama verdiğin parayı kesinlikle hakediyor. ve ayrıca garantili. diyelimki aldın 1-2 ay sonra olmadık bir şekilde sarardı fotoğrafını çekip atıyorsun ve yeni filmi alıyorsun. düşünürsen türkiye distrübitörü arkadaşın telefonunu verebilirim. örnek *****lar
    http://www.*******.com/watch?v=Q7HfpmlVlH8
    http://www.*******.com/watch?v=xkfJTPT7eyU

Yeni Üye Emre Aydınn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    10
    5 mesaja 14 teşekkür aldı
    Alıntı blackbatuhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar buff diye bir ekran kouruycu çıkmış ve ekran kesinlikle kırılmıyormuş. Telefoncu iphone 4 ünde denediğini ve kırılmayacağını garanti ediyor. Sizce alayımmı bundan 30 tl?

İsim:  2224218-228x228.jpg
Görüntüleme: 960
Büyüklük:  13.9 KB (Kilobyte)
    Hala almadiysan ebaya bi bak daha ucuz fiyata bulabilirsin belki.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu