Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galaxy Mini Jellybean 4.2.2 [ROM]

Yeni Üye
    Nereden
    Batman
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 2 teşekkür aldı

Post Galaxy Mini Jellybean 4.2.2 [ROM]

konuyu silme kararı aldım ne yazık ki insanlarımız teşekkür nedir bilmiyor hepinze teşekkür ederim
    Konu ybudun tarafından (03.Haziran.2013 Saat 17:58 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi ybudun üyemize teşekkür etti:

clyck (01.Haziran.2013)

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Teşekkürler fakat tlfn kasılıyor biraz
    Konu CasTieL tarafından (11.Mayıs.2013 Saat 13:56 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Nereden
    Batman
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Alıntı CasTieL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler fakat tlfn kasılıyor biraz
    daha yeni kurdun bir haftaya kadar ancak oturuyor emin ol fark edeceksin ben teşekkür ederim

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    inş kasılmalar düzelir romu sevdim voltage control diye program kurdum oc yaptım az ii oldu

Yeni Üye
    Nereden
    Batman
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Alıntı CasTieL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inş kasılmalar düzelir romu sevdim voltage control diye program kurdum oc yaptım az ii oldu
    inş,iyi yapmissin yukleyecek olanlarada iyi bir oneri olmus oldu

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    acaba kernel ne işe yarıyor

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    biraz daha detaylı anlatılsa daha güzel olmazmıydı mesela recovery moda nasıl giriyoruz ve kerneli yüklemeden önce tekrar recovery moda giriyormuyuz gibi. yine de teşekkür ederim. birazdan kurulumu yapacam. tekrar geri dönerim

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    benim gibi custom rom üstüne yani orjinal üstüne yükleyeceklere tavsiyem önce odinle tass.opp ve tas.md5 yüklenip (artık o neyse tam bilmiyorum, bir çeşit boot) daha sonra EMANON V4 ROM yada 6 rom yükleyin ve telefonu i çalıştırın sonra burda yazılan işlemleri yapın aksi takdirde benim gibi saatlerce çıldırıp en sonunda nasıl çözüldüğünü görürsünüz.
    ayrıca program heralde benim cebe tam yüklenmedi "hwa setting durduruldu" hatası veriyor. gps'in çalıştığından emin değilim, saat yerel konumu alamıyor. haritalar olmadığı için gps'in çalışıp çalışmadığını bilemedim. şu anlık bu kadar ileride diğer yorumlarıda yazacam

Yeni Üye
    Nereden
    Batman
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Alıntı merdiven42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biraz daha detaylı anlatılsa daha güzel olmazmıydı mesela recovery moda nasıl giriyoruz ve kerneli yüklemeden önce tekrar recovery moda giriyormuyuz gibi. yine de teşekkür ederim. birazdan kurulumu yapacam. tekrar geri dönerim
    Alıntı merdiven42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim gibi custom rom üstüne yani orjinal üstüne yükleyeceklere tavsiyem önce odinle tass.opp ve tas.md5 yüklenip (artık o neyse tam bilmiyorum, bir çeşit boot) daha sonra EMANON V4 ROM yada 6 rom yükleyin ve telefonu i çalıştırın sonra burda yazılan işlemleri yapın aksi takdirde benim gibi saatlerce çıldırıp en sonunda nasıl çözüldüğünü görürsünüz.
    ayrıca program heralde benim cebe tam yüklenmedi "hwa setting durduruldu" hatası veriyor. gps'in çalıştığından emin değilim, saat yerel konumu alamıyor. haritalar olmadığı için gps'in çalışıp çalışmadığını bilemedim. şu anlık bu kadar ileride diğer yorumlarıda yazacam
    her şeyi yazıp açıklamak istemiyorum biraz araştırma yapsınlar armut piş ağzıma düş nereye kadar,,bu arada dediğin hatayı bende baya görmüştüm şu an touch wiz romlarından en stabil olanları deniyorum yorum yazdığın için teşekkürler

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı ybudun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her şeyi yazıp açıklamak istemiyorum biraz araştırma yapsınlar armut piş ağzıma düş nereye kadar,,bu arada dediğin hatayı bende baya görmüştüm şu an touch wiz romlarından en stabil olanları deniyorum yorum yazdığın için teşekkürler
    touch wiz rom nedir ki?
    bide yandex harita yükledim. onda gps konumumu net buldu gpsde sorun yok ama nedense hala konumsal saatte 3 saat geride kalıyor.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu