Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Android OS Cok mb harciyor yardim

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    17
    6 mesaja 8 teşekkür aldı

Android OS Cok mb harciyor yardim

Arkadaslar telefonum Galaxy s3 Android 4.1.2 data usage kismina bakiyorum aralarinda en cok megabyte harcayan Android OS telefon rootlu degildir nasil duzelde bilirim bu sorunu?

Aktif Üye
    Nereden
    Antalya
    Ettiği Teşekkür
    35
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Android os İşletim sistemi oldupu için öyle.

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    17
    6 mesaja 8 teşekkür aldı
    Alıntı scooby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Android os İşletim sistemi oldupu için öyle.
    Evet yani diger telefonum galaxy note ondada android 4.1.2 ancak onda cok az harciyor android os

yani s3 de 1 gunde 23 mb buluyor note da ise 200 kb bukadar buyuk farkin nedeni ne olabilir ?

Aktif Üye
    Nereden
    Antalya
    Ettiği Teşekkür
    35
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Arka planda çalışan programlarında etkisi çok sonuçta artık telefon değil birer bilgisayar bunlar ve üzerinde bence çok gereksiz uygulamalar mevcut ben rootladım cihazı gereksiz olan kullanmadığım tüm programları kaldırdım şimdi 1.78 kb larda geziyor yüzde olarak baktığımda şimdi %8 gibi bir civarda eskiden daha fazlaydı ayrıca ısınma sorunuda bir nevi azaldı batarya kullanım süresi uzadı.Tavsiyem sizde bir rootlayın kötü bir tarafı yok.

5. scooby üyemize teşekkür edenler:

backspace11 (11.Mayıs.2013)

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    17
    6 mesaja 8 teşekkür aldı
    Arka planda çalışan programlarında etkisi çok sonuçta artık telefon değil birer bilgisayar bunlar ve üzerinde bence çok gereksiz uygulamalar mevcut ben rootladım cihazı gereksiz olan kullanmadığım tüm programları kaldırdım şimdi 1.78 kb larda geziyor yüzde olarak baktığımda şimdi %8 gibi bir civarda eskiden daha fazlaydı ayrıca ısınma sorunuda bir nevi azaldı batarya kullanım süresi uzadı.Tavsiyem sizde bir rootlayın kötü bir tarafı yok.
    aslinda note u rootsuz kullanamiyorum gercekten telefon kisitli geliyor. s3 yeni biraz tadin cikariyim sonra onuda rootla tanisdiricam. yardimin icin tesekkurler gereksiz uyqulamalari silip denerim

Aktif Üye
    Nereden
    Antalya
    Ettiği Teşekkür
    35
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Nasıl isterseniz tabi benim de öyle daha garantisi bitmedi ama fazla dayanamadım

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    17
    6 mesaja 8 teşekkür aldı
    Nasıl isterseniz tabi benim de öyle daha garantisi bitmedi ama fazla dayanamadım
    aslindanote u aldigim hafta rootladim ama bunu biraz boyle kullaniyim diyorum.