Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: windows 7 ile ICS yukseltmesi hakkında yardım!!!!!!!!!

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

windows 7 ile ICS yukseltmesi hakkında yardım!!!!!!!!!

dostlar windows 7 yuklu bilgisayarımda telefonumu ICS yukseltmek istiyorum fakat sizin paylasımlarınız surekli xp ile bir kişi su olayı win 7 ile anlatmayacakmı

Yeni Üye
    Nereden
    ankara
    Ettiği Teşekkür
    5
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    merhaba kardeşim ben win7 64 bit ile ics yükledim yarın boş bi zamanımda detaylıca anlatırım sana

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    tesekkurler

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı sefa.toplu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba kardeşim ben win7 64 bit ile ics yükledim yarın boş bi zamanımda detaylıca anlatırım sana
    KArdeş Sana Zahmet Anlatıver de bizde yapalım

Yeni Üye
    Nereden
    ankara
    Ettiği Teşekkür
    5
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    şimdi yolumuzun adı small http server ile yüklemek oldukça basit 10 dk nızı alır şimdi benim yaptığım forumun linkini atıcam size sorunuz olursa bana yazın yardım ederim
    http://forum.************.com/m_5838...page_93/tm.htm 93. sayfanın ortalarında anlatım mevcut resimli üstelik siz ordan yararlanın eğer bi sorun olursa bana yazın ben cevaplıyayım ben baya uğraştım bu yöntemle bile bi yeri kaçırırsanız olmuyor .

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Ben windows 7 64 bitte yükleme yaptım. Öncelikle v30a kdz dosyasını bilgisayara *****in. Aşağıda vereceğim linkte kdz dosyasının nasıl yükleneceği anlatılıyor ve gerekli dosyalar veriliyor.
    http://forum.andronova.net/showthrea...Ckleme-rehberi
    O konuda v21e anlatılmış ama aynı yöntemle v28b, v30a yükleniyor. Diğer gerekli işlemler v28b konusunda anlatılmış. Fastboot, root vb.
    Ben kdz yi bu şekilde yükledikten sonra fastboot ve root işlemlerini yaptım. Size kolay gele...

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    tesekkurler fakat small server (unregistered) yazısı cıkıyor ve ayarlar kısmına giremiyorum çalışmıyor

Uzman Üye ahmetkadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    22
    213 mesaja 297 teşekkür aldı
    Bu ahmetkadri herkese her konuda cevap yazıyor da, bu win7 konusunda neden bir şey yazmıyor diye düşünen olabilir.

Arkadaşlar ben paylaştığım tüm konularda flash ve kdz işlemlerini XP ile yapmanızı öneriyorum. Ayrıca bu sadece benim önerim değil, global paylaşım ortamlarında, xda'da da hep xp öneriliyor.

Laptopumda win7 var, fakat hiçbir zaman flash ve kdz yüklemeyi tamamlayamadı. shttp metoduyla denedim, yine olmadı. Muhtemelen laptopa format atıp yeniden win7 ve telefon driverlerini yüklersem düzelecek ancak, işimle ilgili, server bağlantılı, lisanlı programlarım var. Onları yeniden kurmak ayarlamak çok uzun iş. Bu yüzden mecbur kalmadıkça format atmayı düşünmüyorum.

Bunun yanı sıra, evdeki PC'de XP yüklü, flash ve kdz işlemlerini 15 dakikada hallediyorum.

Sözün özü, başarıyla tamamlayamadığım bir konuda da, sırf mesaj yazmış olmak için, boş boş yazmak, ahkam kesmek, güya yol göstermek marifet değil.

Bu yüzden, bu win7 konusunda bir katkı sağlayamıyorum. (En azından şimdilik)

Umarım bu işleri win7 ile tamamlayabilen bir arkadaşımız detaylı bir anlatım yapar da, ihtiyacı olanlara yol gösterir.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    "tesekkurler fakat small server (unregistered) yazısı cıkıyor ve ayarlar kısmına giremiyorum çalışmıyor"
    bu yazı nerede çıkıyor. kdz yüklemesi yaparken mi?

Yeni Üye
    Nereden
    ankara
    Ettiği Teşekkür
    5
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    unregistered yazısı bende de çıkıyordu ama sorun teşkil etmemişti şifre admin isim admin olarak dene girmen lazım

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu