Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Android Eclair- Daha Yeni Başladım

Yeni Android
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Android Eclair- Daha Yeni Başladım

iyi günler , aranızda ve android dünyasında daha yeniyim ve hiçbirşey bilmiyorum. bir acer s100 ferrari edit. telefonum var ve yazılımı fazlasıyla eski yani 2.1 eclair . bu yazılımı nasıl yükseltebilirim, çok karışıkmıdır ? kendim yapabilirmiyim ? diğer yandan telefonumda android market veya google apps yada google play store yerine slide me diye lanet bir program var, hiçbirşey anlamadığım. twitter yükledim ama açılmadı tuhaf birşey söyledi yüklemedi , twitroyd diye bir program vardı telefonu ilk aldığımda içinde oda twitter a bağlanıp twitleri göstermiyor. telefonun içinde kullanmayacağım o kadar çok işe yaramaz program var ki . telefonun kendi cdsini yükledim fakan senkronizasyon dışında bir numarasını görmedim. ne olur yardım edin delirmek üzereyim. işin ehli biri bana yardım ederse çok makbule geçer.Şimdiden teşekkürler.

-Not: telefonu yaklaşık 3 hafta evvel teknosadan sıfır aldım , tabi teşhir ürünü ve bluetooth kulaklığının şarj aleti yok tabi telefonun kendi şarj aletide yok uydurma bitane ile kullanıyorum.ayrıca bu telefona uygun ekran filmide bulamıyorum.bu konular hakkındada yardımcı olursanız bayağı bir minnettar kalırım.

Yeni Android
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    21 kişi okumuş 0 cevap teşekkürler ...

Yardım Sever Üye W.Support - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    42
    24 mesaja 29 teşekkür aldı
    Android surumunu yasal olmayan rom atarak yukleyebilirsin. Neden yasal olmayan rom degil dersen custum romlar daha stabil oluyor. Rom yuklemekde internette anlatiliyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Kör Cehalet Çirkefleştirir İnsanları, Suskunluğum Asaletimdendir... Her Lafa Verilecek Bir Cevabım Vardır Lakin, Önce Lafa Bakarım Laf mı Diye, Bir de Söyleyene Bakarım Adam mı Diye...