Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: s4 kamerası ile htc ultrapixel kamera çekim örnekleri

Aktif Üye zelimhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye istanbul
    Ettiği Teşekkür
    19
    11 mesaja 24 teşekkür aldı

s4 kamerası ile htc ultrapixel kamera çekim örnekleri

htc

s4

htc

s4

htc

s4

htc

s4

htc

s4

htc

s4

htc

s4

htc

s4
    Konu zelimhan tarafından (13.Mayıs.2013 Saat 14:35 ) değiştirilmiştir.

Aktif Android
    Ettiği Teşekkür
    3
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Bana htc iyi gibi geldi

Aktif Üye zelimhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye istanbul
    Ettiği Teşekkür
    19
    11 mesaja 24 teşekkür aldı
    alttaki resimler s4 üsteki resimler htc.bi yanlışlık olmasın.htc detaylarda çok geride.zoomda geride.makro cekimlerde geride.mesela asvaltlı bi çekim var ona bakarsan yerdeki asvalt detaylarına farkı anlarsın.

Aktif Android
    Ettiği Teşekkür
    3
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Alıntı zelimhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alttaki resimler s4 üsteki resimler htc.bi yanlışlık olmasın.htc detaylarda çok geride.zoomda geride.makro cekimlerde geride.mesela asvaltlı bi çekim var ona bakarsan yerdeki asvalt detaylarına farkı anlarsın.
    Karıştırdım evet bir resim geriden başlamışım bakmaya tapatalk ile giriyorum üstteki s4 alttaki htc olarak baktım kesinlikle s4 o zaman...

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bir kameraman olarak bende S4 diyorum. Keskinlik netlik ve renk doygunluğu olarak daha iyi.

Yeni Android
    Nereden
    Ä°stanbul, Turkey
    Ettiği Teşekkür
    6
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    arkadaşlar size sadece yardımcı olmak için yazıyorum kardeşimde htc one bende de s4 var.. s4 hakikaten fark edebilinecek durumda iyi.. portre resimlerde çok daha iyi anlaşılıyor ten rengi buna örnek olabilir htc de biraz sarımsı ama s4 de gerçek renge çok yakın.. ayrıca pixel olarakda s4 biraz daha iyi ama dış kasa farkı tartışılmaz htc derim..

Uzman Üye 007JamesBond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    89
    126 mesaja 206 teşekkür aldı
    Bu arada One sahipleri için müjdeli haber 2 tane büyük güncelleme gelicek kamera performansı için.
    Herkesin her şey olduğu yerde
    hiç kimse bir şey değildir.

Oscar Wilde

Uzman Üye
    elninos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    115
    260 mesaja 423 teşekkür aldı
    Alıntı hsyn.ctrfli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar size sadece yardımcı olmak için yazıyorum kardeşimde htc one bende de s4 var.. s4 hakikaten fark edebilinecek durumda iyi.. portre resimlerde çok daha iyi anlaşılıyor ten rengi buna örnek olabilir htc de biraz sarımsı ama s4 de gerçek renge çok yakın.. ayrıca pixel olarakda s4 biraz daha iyi ama dış kasa farkı tartışılmaz htc derim..
    aynen dostum daha bugun arkadasın htc one telefonuyle benım s4 le kamera karsılastırması yaptık htc cektıgımız rengın yanı gercek rengın bıraz dısında kalıyor yanı soyle soyleyım bugun bır ortusu oılan bır masayı cektık ortunun rengı bıraz hardal sarısı gıbı ama htc de sankı daha cok grı veya beyaza yakın cıktı ama s4 de tam rengı olmasada gercek renge daha yakın cıktı vede htc one bır gun kullanayım dıye arkadasdan almıstım ınanın en fazla 3 saat sonra htcden sogudum nıye bılmıyorum ama bana cok kullanıslı gelmedı bıldırım panelının olmaması pılı yuzdelı gostermemesı dosya yonetıcısı olmaması s4 dun kamera ozellıklerıne gore bıraz eksık kalması tus kılıtlemede ve acmada baya zorlandım kapama dugmesının sol ust tarafda olması sbebebıyle cok kullanıssız olmus ayrıca nfs most wanted yukledım htcye calıstırdı ama araba gozukmuyor ekran sıyah cıkıyor ve bunun gıbı basıtde olsa bazı seylkerın olamaması cok kotu olmus htc yazılım fazla kasmasın dıye cok basıt gunluk kullanımda rahatlık saglayacak ozellık koymamıs tek guzel yanı ses olmus o kadar s4 mu hemen gerı aldım tabı alınca ıste telefon budur dedım
    YARDIMCI OLABİLDİYSEM

TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANINIZ

Yeni Android
    Nereden
    Ä°stanbul, Turkey
    Ettiği Teşekkür
    6
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı elninos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen dostum daha bugun arkadasın htc one telefonuyle benım s4 le kamera karsılastırması yaptık htc cektıgımız rengın yanı gercek rengın bıraz dısında kalıyor yanı soyle soyleyım bugun bır ortusu oılan bır masayı cektık ortunun rengı bıraz hardal sarısı gıbı ama htc de sankı daha cok grı veya beyaza yakın cıktı ama s4 de tam rengı olmasada gercek renge daha yakın cıktı vede htc one bır gun kullanayım dıye arkadasdan almıstım ınanın en fazla 3 saat sonra htcden sogudum nıye bılmıyorum ama bana cok kullanıslı gelmedı bıldırım panelının olmaması pılı yuzdelı gostermemesı dosya yonetıcısı olmaması s4 dun kamera ozellıklerıne gore bıraz eksık kalması tus kılıtlemede ve acmada baya zorlandım kapama dugmesının sol ust tarafda olması sbebebıyle cok kullanıssız olmus ayrıca nfs most wanted yukledım htcye calıstırdı ama araba gozukmuyor ekran sıyah cıkıyor ve bunun gıbı basıtde olsa bazı seylkerın olamaması cok kotu olmus htc yazılım fazla kasmasın dıye cok basıt gunluk kullanımda rahatlık saglayacak ozellık koymamıs tek guzel yanı ses olmus o kadar s4 mu hemen gerı aldım tabı alınca ıste telefon budur dedım
    aynen öyle dostum bende alırken kararsızdım satışdaki arkadaştan son olarak htc istedim kasası beni çok etkiliyordu ama bildirim panelini açtığımda boş bir sayfa bir tek güc tasarrufu var bu benim için çok büyük bir eksiklik ayrıca pil yüzdesinin yazmaması o kadar önemli olmasa da insan öğrenme gereği duyuyor ve her seferinde ayarlardan bakmak fln biraz sıkıcı bir durum.. kısacası Htc One sadece kasa ve ses kalitesi için alınır başka bir geçerli sebep göremedim ne yazık ki