Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En iyi orjinal ics sürümü SFR FRANSA

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    9 mesaja 9 teşekkür aldı

En iyi orjinal ics sürümü SFR FRANSA

Benim izlenimlerime test etmiş olduğum ics versyonlarından en iyisi sfr fransa romudur. Batarya ve hız konusunda iyileşme ver bilginiz olsun kurmak isteyenler kdz romunu buradan *****ebilirsiniz France bölümünden SFR/FRANCE adlı rom
    http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=1

2. Respect_Me üyemize teşekkür edenler:

Optimistic (09.Temmuz.2013)

Yardım Sever Android Optimistic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbuL
    Ettiği Teşekkür
    16
    6 mesaja 6 teşekkür aldı
    Alıntı Respect_Me Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim izlenimlerime test etmiş olduğum ics versyonlarından en iyisi sfr fransa romudur. Batarya ve hız konusunda iyileşme ver bilginiz olsun kurmak isteyenler kdz romunu buradan *****ebilirsiniz France bölümünden SFR/FRANCE adlı rom
    http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=1

Aynen öyle uzun süre boyunca kullandığım ancak şuan için farklı bir roma geçiş yaptığım lakin fransa romunu kullanmaktan çok memnun olduğumu söylemek isterim

LG Optimus Black Fransa ICS sürümü Çıktı...

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Türkçe dil desteği varmıdır.birde orjinal türkiye romundan v30a bu roma nasıl geçebiliriz ?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    romu *****dim ama nasıl kuracağımı bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Sonunda telefonu brick edince kolları sıvayıp fransa romunu yükledim. Çokda iyi yapmışım. Telefon kendine geldi. Kamerayı açıp kapatınca ekranın geri gelmesi.15-20 sn sürüyordu. Günde 2 defa şarj ediyordum. Özellikle wifiyi yada mobil interneti açınca kullan kullanma şarj 6 saatte bitiyordu.
    Sonuç;
    1- kilitlenme , kamera yada programdan çıkınca ana ekranın geri gelmesi en fazla 1 sn. Sürüyor.
    2- şarjı kesinlikle türkiye romundan çok çok iyi. Mobil yada wifi açık olsa bile aynı kullanım alışkanlığımla 1- 1,5 gün gidiyor. İnterneti açmazsam 2 gün gidiyor. (En çok buna şaşırdım)
    3- radyo geldi. (Pek kullanmasamda olması bile güzel)

KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM. TÜRKİYE ROMUYLA KAYBETTİĞİM ZAMANA YAZIKLAR OLSUN.