Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Paranoid romda kendiliğinden kapanma

Yeni Üye wiizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Ettiği Teşekkür
    2
    4 mesaja 4 teşekkür aldı

Paranoid romda kendiliğinden kapanma

önce 3,20 alanı kurdum kendiliğinden kapandı bende pil bitti sanıp şarja taktım uzun süre açılmadı ses kısma ve power tuşuna basarak recovery modda açıldı. wipe yaptım acaba birşeylermi karıştı diye
    sonra 3,50 ye güncelledim kurulumu full wipe olarak yaptım. 2 defa daha kapandı. stock romda 2 ay hiç bişey olmamıştı. ısınmadan dolayı filan yazılmış internette ısınınca kapanıyor demişler öyle ısınma sorunu olmadı neden olabilir. stock rom ve lock şeklinde 3 gündür güzel çalışıyor.

Banned Aktif Android
    Nereden
    yozgat
    Ettiği Teşekkür
    39
    47 mesaja 55 teşekkür aldı
    Kernel ile oynadin mi overclock underclock gibi? valla bende simdiye kadar 2-3 kere gec uyanma oldu. 1 kere de ben heyecan yapip kapatmisimdir. ne yaparken kapandi, biraz daha bilgi alalim.

Nereden
    Isparta
    Ettiği Teşekkür
    2
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Kendi kernel hiç de ayar yapmadım sadece pie için kullandım. Her hangi bişey yapmadım uyanma ma değil resmen kapalıydı

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Banned Aktif Android
    Nereden
    yozgat
    Ettiği Teşekkür
    39
    paranoid android zaten stock yani google'in kernelini kullaniyor tek renkler de oynama var, rom olarak ta stock rom a hybrid engine ve halo ekli. cok ilginc. bir logcat alabilsek. catlog diye app var ama o reboot sonrasi, reboot önceki loglari tutuyor mu bilmiyorum. bir kurun, kapandiktan sonra loglari biryere yapistirirsaniz, bir göz atariz, bakalim neyden kaynaklaniyor.
    paranoid halen kuruluysa, birde semaphore kernel i deneyin stocktan sonra ilk stock gibi calisan kernel buydu benim icin.
    oyun oynadiniz mi? belki isinmadan kapatmistir dicem ama oynadiginizi da belirtmediniz

Banned Aktif Android
    Nereden
    yozgat
    Ettiği Teşekkür
    39
    bende biraz önce reboot yedim. hayret

Gesendet von meinem Nexus 4 mit Tapatalk 2

Nereden
    Isparta
    Ettiği Teşekkür
    2
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Kurulu değil ilk fırsatta yeniden kurarım. Oyun olarak sadece mahjong var onuda 10 dk oynarım oynamam son kullanılan uygulamalardan silerim.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    40 mesaja 52 teşekkür aldı
    Alıntı davsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende biraz önce reboot yedim. hayret

Gesendet von meinem Nexus 4 mit Tapatalk 2
    Allah iyiligini versin, güldüm valla :-)

Bende simdiye kadar hiç bir romda, hiç bir kernelde sistem çökmedi.
    Yalniz, unutmayin ki PA 3.5 henüz alpha. Bazi seylerin ters gitmesi normal. Bende de HALO çalismiyor mesela.

Büyük olasilikla kernel ile alakali bir sorundur. Bazen kurulum yapilinca bu tür sorunlar çikabiliyor. Kernel veya chaz hatasi degil aslinda, ama istisna.
    Kul yapisi sonuçta demi.
    Bu durumda en iyisi tekrar kurmaktir.

Banned Aktif Android
    Nereden
    yozgat
    Ettiği Teşekkür
    39
    bugünkü alpha yi simdi kuruyorum sema 0.9.0 kurdum, sahsi görüsüm ondandir. Email app ini durdururken yapti, ondan da süpheleniyorum.

Deneyimli Android
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    12
    3 mesaja 6 teşekkür aldı
    ben iki gündür kullanıyorum 3.5 alpha sürümünü. drag racing oynuyorum konuşma ve msjlaşma yapıyorum. ama bir kere bile açılıp kapanmadı wifi bluetooth vs hiçbirinde de sorun yok. çok ilginç. maşallah deyimde nazar değmesin

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    40 mesaja 52 teşekkür aldı
    Alıntı gs01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben iki gündür kullanıyorum 3.5 alpha sürümünü. drag racing oynuyorum konuşma ve msjlaşma yapıyorum. ama bir kere bile açılıp kapanmadı wifi bluetooth vs hiçbirinde de sorun yok. çok ilginç. maşallah deyimde nazar değmesin
    Kurulurken bir istisna olusmustur kesin. Ama sunu da soyleyeyim bence fazla acele etme. Telefonu uzun süre kapatmadan kullaninca bluetooth ariza yapiyor. Orijinal romda da ayni sorun var. Sanirim google'dan kaynaklaniyor. Hayirlisiyla 4.3 güncellemesi baslasaydi. Insallah böylesi sorunlari çözerler, zira bende nadiren de olsa mobil ag sinyali sorunu da oluyor.

Bu arada HALO iyi çalisiyor mu sende?
    Konu Ahmet Tanriverdi tarafından (15.Mayıs.2013 Saat 23:31 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu