Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ulke kodu degistirme hakkinda bir kac soru

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

ulke kodu degistirme hakkinda bir kac soru

Merhabq arkadaslar oncelikle herkese kolay gelsin. Yurtdisindan irandan galaxy s4 getirttim. Odin ile turkiye firmwareini yuklememe ragmen bir turlu csc yi ulke kodunu degistiremedim. Play storedaki uygulamalari da denedim su *272* isini de ulke kodunu mutlaja tur a cevirmem gerekiyor yardimla4inizi rica ediyorum

Yeni Üye mkeyfoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa Türkiye
    Ettiği Teşekkür
    12
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Ben de aynı dertten muzdaribim ve yeni Jelly Bean ile birlikte arkadaşın belirttiği IMEI numarası girerek csc menüsü açma olayı da bitmiş zaten girince de "Unknown Application" tarzı bir uyarı veriyor

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bu sorunu çözebilecek kimse yok mu koca forumda ? siteye girerken türkiyein en buyuk android forumu yazıyordu

Yeni Android
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    3
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    marketten csc changer programlarından birini ***** sorununu çözer

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Oraya ozellikle yazdim markettekiler calismiyor diye. Lutfen bilen biri cevap yazsin

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yeni Üye
    Nereden
    ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Arkadaslar bendede almanya orjinal 4.1.2 j.b yuklu idi merakimdan custom Romlar olan biftor ve omegayi yuklemistim. Bu arada rom manager ile ne olur ne olmaz diye yedegimide almistim. Ayrica rom manager ile 100% sorun halloluyor. Ama ben yardimsiz duzeltmek istedim. Konuya gelelim. Sonra orjinal roma dönmek istediğimde csc nin uctugunu ve bir çok yolu denememe rağmen duzelmedigini gordum. Markettekiler ve bir cok sitelerdeki bu konu uzerindeki cozum yollarida dahil. Bende kullanmis oldugum almanya vodafon surumlu 4.1.2 jb orjinal romu sammobilden *****ip odin ile denedim sorun cozulmedi. Sonra sirasi ile asagiya dogru butun orjinal alt versiyon romlari *****ip tek tek odin ile denedim. Arkadasiminki ics 4.0.3 te benimkide 2.3.5 yada 2.3.6 versyonunda csc eski haline geldi. Sonra wifi uzerinden telefon kendi guncelemesini yapa yapa tekrar orjinal 4.1.2 sürümüne geldi. Bende faydali oldu bir deneyin isterseniz. Umarim sizedede faydasi olur.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Konu albaya tarafından (18.Mayıs.2013 Saat 23:56 ) değiştirilmiştir.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    S4 oldugu icin en dusuk surum zaten 4.2.2 tek surum bu yine cozum yok

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Aktif Üye baharatboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    edirne
    Ettiği Teşekkür
    32
    20 mesaja 25 teşekkür aldı
    arakdasım teli mecburen rootlayıp playdan csc uygulamasını *****ip ülke kodunu TUR seçip root izni ile onay vermen gerekıyo.telefon kendı kendıne wipe yapıcak ve ulke kodun TUR olacak.kiese bağladıgındada TUR gözükecek.bunun su an baska yolu yok.hiç uğraşma..))