Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AH BE Google...

Aktif Üye erkanibiye1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye\Antalya
    Ettiği Teşekkür
    2
    19 mesaja 25 teşekkür aldı

AH BE Google...

Evet beyler.. 15 Mayıs itibariyle google ı/o etkinlikleri basladı ve hatta su an da devam ediyor.. Dun açıklanan garip bir yenilik tum android ailesinin gozunu bu etkinliğe cekti...
    Galaxy S IV Google Edition.... Anladığımız uzere saf android kullanan bir s4 gelicek üstelik fiyatı da s4 ile aynı (civarı) olucak. Bu durum google'dan alısı olmadığımız bir durum sizce nasıl olur güzel/kotu/satar/satmaz ve hatta bu cihazın cikmasi samsungla arasını bozabilir diye de dusunebiliyorum. Sizin dusunceleriniz neler?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yardım Sever Üye want2die - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    bursa
    Ettiği Teşekkür
    3
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    ben zaten samsung alıp bütün samsung yazılımlarını silerek olabildiğince saf google yapıyordum. bu telefon aklıma takıldı şimdi. sabahtan beri s3'ü satıp bunu mu alsam diye dertlendim. yapmışken s3 için de saf android yapsa ne de güzel olur.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bence Samsungla Google orta bi yol bulmuslardir cunku saf S4ün cikmsi smsng S4ün satişlrini etkiler androidcilerin %80i samsungun touch wizini sevmiyor ve saf androidi seviyor ayrica s4 icinde saf bi android olmasi ram kullnimi hizi fln oldukca etkileyeceginden s4 alacak olanlar googleS4ü tercih edeceklerdir

Süper Üye
    cool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    43
    391 mesaja 481 teşekkür aldı
    Seçenekler arttı kullanıcı istediğini alıcak kullanıcak

Aktif Üye shinnizle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Turkey
    Ettiği Teşekkür
    7
    26 mesaja 36 teşekkür aldı
    Çıkar çıkmaz geçeceğim.. herkes snapdragon olmasına takılmış durumda. ama aslında çok büyük bir işlemci gücü farkı olmuyor.önemli olan ram kullanımı. ve pure android yüklü bir işletim sistemi performans olarak touchwiz yüklü bir samsung tabanlı rom dan daha iyi bir verim verir gibime geliyor...

Aktif Üye erkanibiye1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye\Antalya
    Ettiği Teşekkür
    2
    19 mesaja 25 teşekkür aldı
    Performans olarak normal s4 Az daha ilerde olabilir.. Ama %80 touch wiz dusmanligi bence yanlis touchwizi sevmeyen %10luk bir kisim olabilir Ama Performans olarak tabiki rami etkiler

Aktif Üye Nextline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırıkkale
    Ettiği Teşekkür
    24
    22 mesaja 22 teşekkür aldı
    Valla ne yalan soyleyim saf android e görünüm olarak pek ısınamadım.hiz ve pil olarak gerçekten etkileyici ama dediğim gibi çok fazla sadelik hoşuma gitmiyor.. Kullandığım aokp romlardan biliyorum. Ama denemeye değer benim görüşüm.