Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: S4 mü yoksa HTC M7-ONE

Aktif Üye
    Nereden
    İstanbul,Beylikdüzü
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

S4 mü yoksa HTC M7-ONE

konu silinmiş tekrar açıyorum
    galaxy s4 mü yoksa HTC M7-ONE sizce ben şahsi görüşüm s3 ü kulandım ve malzemesı bayagı dandıkdti ses kalıtesı v.s. s4 te bunlara çözüm bulundumu bilmyiyorum ,
    htc kendı ıspatlamıs bır fırma 2 sıde ayn ıfıyat siz ce hangisi ?
    ses görünüm ekran önemli

Aktif Üye Simon21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul/Bakırköy
    Ettiği Teşekkür
    6
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    bende s3 den s4 e geçtim ve kesinlikle tartışmasız s4 al derim gerçekten busefer olmuş
    ForzaBJK

Yeni Üye
    Nereden
    yalova
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    s4 kardeşim herşeyiyle harika yapmış adamlar...

Aktif Üye
    Nereden
    İstanbul,Beylikdüzü
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    kardeşim şimdi sesöenmli kulaklık ta ve samsung s3 te rezalet ti htc yi denedım üzerine yok gıbı s4 te ses ideneme ımkanım olmadı yıne aynı mı bılmıyorum ama s4 yine polikarbonat kasa kulanmıs, s3 tede böyle denıldı sanırım benm öncekı s3 ün yankasası kırıldı hafıf bı düşmede bu yüzden biraz soğuk bakıyorum ama şunu merak ediyorum s4 ün neyi sizi s3 ten s4 e geçecek kadar cezbetti ? gerçekten merak ediyorum

Yeni Üye Garbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Ses olayını htc de bilgisarlarla kıyasla bence s4
    Un böyle bi ses verme imkanı yok muAazzam bi ses kalitesi var cihazın
    HTC One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aktif Üye
    Nereden
    İstanbul,Beylikdüzü
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    garbin arkadaşa katılıyorum htc nin 500 tl lık telfonu vardı arkadaısmda s3 vardı bnde açtı maynı şarkıyı ya 500 tllık teleondakı ses 1500 tllık s3 te yoktu o derece şimdi bunu düşünemiyorum bu yzden kararsız kaldım samsung hala bu kadar kötümü acaba .s

Aktif Üye
    Nereden
    İstanbul,Beylikdüzü
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    samsung bi yeniliği var evet gpu sunu değiştirmiş s3 ten farklı koymus ayrıyetten suun öğrendım ki bu cıhazda 8 çekirdek var diyorlar kardesım sen o 8 çekirdeği kontrol altına alamadıktan sonra ne işe yarayacakkı, admalar ne demiş kontrolsüz güç güç değildir, samsung çok fazla ticaret oyunu sergiliyor gibime geliyor

Yeni Üye Garbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bütün üst düzey telefonları kullandım bi tek htc kullanmadım dedim bide bunu deniyim ve inaniyorumki bu telefonu garanti süresi dolana kadar kullanicam 1haftadir kapatmadan kullanıyorum hala ilk günkü akıcılığını koruyor bi kere takilsin bi programı yavaş açsın yok

HTC One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

9. Garbin üyemize teşekkür edenler:

BOGA (18.Mayıs.2013)

Aktif Android
    Ettiği Teşekkür
    3
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Alıntı Simon21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende s3 den s4 e geçtim ve kesinlikle tartışmasız s4 al derim gerçekten busefer olmuş
    Ne olmuş afedersiniz? Tartışma amaçlı konuşmuyorum gerçekten öyle aman aman bir şeyi yok bence... Kasa neredeyse aynı, aynı malzeme bir kaç ufak değişiklik. Beğendiğim tek yani ekranın keskinliği çok hoşuma gitti... Diğer türlü beğenmedim hayal kırıklığı o telefonu eline aldığında sağlamlık ve kalite vermiyor S4 için değil Samsung'un tüm telefonları maalesef öyle ama bir iPhone, HTC ya da Sony telefonlarını elinize aldığınızda bir sağlamlık bir tokluk hissediyorsunuz.
    Ben HTC One derim...

Aktif Android
    Ettiği Teşekkür
    3
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    En basiti gidin bir tekno markete 10 15 dk boyunca inceleyin ikisini de dediğim kalite farkını anlayacaksınız. Ben note 3 bekliyorum eğer s4 gibi hayal kırıklığı olursa benim için ya iPhone 5se filan geçerim ya da kesinlikle HTC One. Şuan note 2 kullanıyorum yemin ederim malzeme kalitesi sıfır ya sıfır sanki cin mali telefon gibi arka kapak mahvoldu bir kere düşürdum daha çerçeve berbat durumda. Dediğimi yapın gidin tekno markete iki cihazı da kullanım 10 15 dk. Öyle karar verin.

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu