Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Google Play Hakkında

Süper Üye Mersosayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    131
    506 mesaja 1,593 teşekkür aldı

Exclamation Yeni Google Play Hakkında

Android Uygulamalarının gelişmesi ve daha iyilerine ulaşabilmeniz için, uygulama geliştiricilerine destek olmaya ve ücretli(pro) sürümlerini satın almaya özen gösteriniz..

Google play ' deki yorumlara baktıgımız zaman hepsi küfür içerikli programla alakası olmayan saçma yazılmış yorumlar olarak gözükmekte...

Marketteki yorumlarınızı ister türk ister yabancı geliştirici olsun mantıklı bilinçli uygulama ile ilgili yapınız..

TÜRKÇE dili desteklemiyorsa veya herhangi bir hatası var ise hatayı belirtip yıldızını kesiniz bilinçli mantıklı yorum yapınız bu sayede geliştiricinin dikkatini çeker daha iyi uygulamalara sahip olabilirsiniz.
    .

Arkadaşlar uygulama çok güzel olsa bile TÜRKÇE dili desteklemiyorsa yıldızını kesiniz ve türkçe dil konusunda mantıklı yorum bırakınız nasıl olsa ben ingilizce biliyorum ve kullanıyorum demeyiniz ingilizce bilmeyenler için gerçekten bu zor yararlı bir uygulama olmasına rağmen kullanılamayıp telefona zarar verilebiliyor...

Kesilen yıldız ve yapılan dogru mantıklı yorum sayesinde geliştiricinin destegini alırız daha güzel uygulamalara sahip oluruz..

Marketteki uygulamalara baktıgımızda adı sanı duyulmamış ülkelerin bile dili var iken TÜRKÇE malesef yok DİLİMİZE sahip çıkalım..

Marketteki Yorumlara Bakarmısınız

1:Uygulama berbat(demiş)----5 yıldız vermiş

2:Tam aradıgım uygulama(demiş)
    ----1 yıldız vermiş

3:Ben böyle uygulamanın xxxx(demiş küfür etmiş)----5 yıldız vermiş

Ben geliştiricinin yerinde olsam bırakın yeni sürüm çıkartmayı var olan sürümdeki hataları bile düzeltmem

Arkadaşlar uygulama hakkındaki iyi,kötü veya herhangi bir isteginizi google play markete girdiginiz zaman uygulamanın bölümünde ek bilgiler kısmında geliştiriciye e-posta gönder seçenegi vardır burdan mail atınız direk geliştiriciye gider ve daha çabuk cevap alırsınız

Geliştiriciyle Bağlantı Kurun

Geliştiricinin Web Sitesini Ziyaret Edin

Geliştiriciye E-posta Gönder
    Konu Mersosayhan tarafından (16.Ağustos.2013 Saat 15:39 ) değiştirilmiştir.

2. 12 kişi Mersosayhan üyemize teşekkür etti:

alikasimoglu (12.Mart.2015),aydnz (19.Eylül.2013),bark_41 (22.Ekim.2013),eeryilmaz (15.Eylül.2013),hndnshn (23.Eylül.2014),ismail.karadag (05.Haziran.2013),saymin_25 (01.Haziran.2013),serdar02 (17.Ağustos.2013),tuncerr33 (14.Mart.2014),yalcin47 (02.Haziran.2013),yashade2001 (15.Ağustos.2013),zulkarneyn37 (18.Temmuz.2013)