Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Asus Transformer tablette Flash sorunu?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Post Asus Transformer tablette Flash sorunu?

facebook müşteri hizmetleri
    MERHABA ARKADAŞLAR
    BENDE 1.5 AYLIK ASUS TRANSFORMER TABLET VAR.
    BEN BU MAKİNEDEN BAZI SORUNLAR YAŞIYORUM.
    SİZİNLE PAYLAŞMA İSTEDİM BELKİ BİR ÇÖZÜM BULAN ÇIKAR DİYE.
    BEN TABLETİMLE BAZI DİZİ VE SİNEMA YAYINI YAPAN WEB SİTELERİNDEN DİZİ YADA SİNEMA İZLEMEK İSTEDİĞİMDE,İZLEDİĞİM SAYFA SORUNSUZ AÇILIYOR
    FİLİMİ İZLEMEYE BAŞLIYORUM. SONRA 2 YADA 3 DAKİKA GEÇİNCE FİLİM DURAKLAYIP SONRA EN BAŞA DÖNÜYOR.
    BU SORUNDAN DOLAYI TABLETİMİ KUCAĞIMA ÇEKİP FİLİM İZLEME KEYFİ SÜREMİYORUM.
    BİRDE DİKKAT ETTİĞİMDE FİLMİ ÖN BELLEĞE TAMAMEN DEĞİL İZLEDİKÇE YÜKLÜYOR.
    EĞER FİLME GERİDEN BAŞKA BİR YEERDEN BAŞLAMAK İSTESEM YENİDEN YÜKLEMEYE BAŞLIYOR.
    ÖRNEK WEB SİTELERİ:
    www.filmifullizle.com/
    www.sinemaland.com/
    www.fullizle.org/
    www.sinemadafilmizle.com/
    www.filimizle.org/
    www.dizi-izle.com/
    www.diziizle.gen.tr/

BU SİTELERDE WİNDOWS TA SORUN YOK.
    ANDROİD DE BU SORUN VAR.
    BİLGİSİ OLAN VARSA LÜTFEN PAYLAŞSIN.
    SAYGILARIMLA
    İYİ FORUMLAR
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (18.Şubat.2012 Saat 18:34 ) değiştirilmiştir.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Dolphin Browser gibi farklı bir tarayıcı ile izlemeyi deneyin.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Selam arkadaşlar,
    Bugün sizlere 2016 yılından beri takip ettiğim bir dizi sitesini önereceğim. Gerek her gün güncellenmesi gerek sitenin hızlılığı olsun aşırı memnun kaldığım bir platformdur. Her gün uğrarım istediğim her dizi güncel olarak bulurum. Yerli, yabancı her dizi mevcut. Son olarak da en sevdiğim diziyi önerip gidiyim ben  birçoğunuz biliyorsunuzdur fakat aşırı heyecan dolu bir yeni sezonla gelen Prison Break’ı izlemeniz lazım sizlere link bırakayım isteyen arkadaşlar uğrayıp izleyebilir; http://www.harikadizi5.com/prison-break-sequel

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaşlar bayağı bir ses getiren teen wolf dizisini izlemediyseniz kesinlikle izleyin 6 sezondan oluşuyor ve eminimki dizi bitince büyük bir boşluğa düşeceksiniz size dizinin konusunu birazcık anlatayım. Bir kurt adam dizisi olan Teen Wolf dizisinde birçok konu tarzı işlenmektedir. Korku ve gerilimin ön planda olduğu dizide aynı zamanda romantizm ve dramın izleri de görülmektedir. Liseli bir genç olan Scott bir akşam orman gezintisi yaparken kurt adamın birisi tarafından ısırılmıştır. Bunun üzerine kurt adama dönüşen Scott’u zorlu bir yaşam şekli beklemektedir. Ayrıca izlemek isteyenlere link atayım faydalansınlar http://www.ozdizi.com/teen-wolf