Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galaxy S III Yurt dışı rootlu odin ile güncelleyeceğim bir kaç soru yardımı!!!

Yeni Üye wldyslw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    erzurum
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

Galaxy S III Yurt dışı rootlu odin ile güncelleyeceğim bir kaç soru yardımı!!!

facebook müşteri hizmetleri
    arkadaşlar bir hafta oluyor S III aldım. bir kaç konu açtım yeterince cevap alamıyorum takrardan açmak istedim konuyu. Elimdeki cihaz yurt dışı imei kayıtlı (imei atılmış yani) bu cihaz daha önce odin ile güncellenmiş ve şebeke gitmiş. şimdi ana bant sürümüne baktığım zaman ARIZA_V[04] yazıyor ki araştırmama göre bu cihaz ARIZA PATC ile düzeltilmiş. üzerindeki yazılım çok kasıyor ve sanırım türkiye romu da değil ben yine de yazayım: AP:I9300XXEMA2 CP:ARIZA CSC:I9300JVEMA1 yazıyor *#1234# yazptığım zaman. cihaz çok kasıyor bana göre ondan önce galazy nexus kullanıyordum s3 donanımı ondan daha iyi olmasına rağmen daha iyi menü geçişleri oyun performansı vardı. S3 oyunlarda donuyor menülerde geçişte kasılma oluyor. şimdi buna en son çıkan türkiye romunu yükleyecem.
    --------Sorularım şöyle:
    ---1) telefon rootlu direkt odin ile günceleyebilir miyim??
    ---2) Güncellesem kasılma sorunu ortadan kalkarmı sizce???
    ---3) rootlu olduğu için odine takmadan önce wipe falan yapanlar var onlara gerek var mı?
    ---4) güncellemeden sonra şebeke gelmesi için rootlu olması ve ARIZA PATCH'i kullanmam lazım. bu işlemi de yaptıktan sonra root'u kaldırayım mı sizce kalsın mı root??
    şimdiden herkse tşk eder yardımlarınızı bekliyorum!!!

Nereden
    erzurum
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    yardımcı olabilecek kimse yok mu a dostlar?

Nereden
    erzurum
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tmm hallettim yaptım. Yardımcı olan forumu yetkilileri ve arkadaşlar sonsuz teşekkürler!

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aktif Android
    Nereden
    Şabanözü/Çankırı
    Ettiği Teşekkür
    9
    8 mesaja 15 teşekkür aldı
    güzel yapmışsında lazım olanlar da olur onlara sen anlatsın yada yazsan iyi olur :-)

Nereden
    erzurum
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    İhtiyacı olanlar burda sorsun cevap veririm. Ya da keşke yaparken *****lu yapıpa yükleseydim!!!

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    12
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    bende seninle aynı durumda sayılrım telim yurt dışı imei atılmış ve arıza 04 yüklü en güncel 4.1.2orjinal rom yükledim ancak gaziromu yüklemek istiyorum imei uçası ve şebeke sorunu yaşarmıyım imei yedeği alamıyorum bi yolunu bulamadım sorunu sen nassıl çözdün aydınlatırsan sevinirim ..!

Nereden
    erzurum
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Hocam odin ile yüklemek istediğiniz rom'u yükleyin. İşlem bittikten sonra yine bu forumda root yapma konusunda rootladım. Yeşilcin.com'daki arıza. Apk dosyasını kurdum orda zaten işlem basamakları da anlayılmış onu da yaparsanız oluyor. Sıkıntısız ve gayet kolay işlrmler. Hepsi 30 dakikanı almaz. Eğer yine yapamazsanız bana mail atın. wldyslw***********

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    12
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Alıntı wldyslw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam odin ile yüklemek istediğiniz rom'u yükleyin. İşlem bittikten sonra yine bu forumda root yapma konusunda rootladım. Yeşilcin.com'daki arıza. Apk dosyasını kurdum orda zaten işlem basamakları da anlayılmış onu da yaparsanız oluyor. Sıkıntısız ve gayet kolay işlrmler. Hepsi 30 dakikanı almaz. Eğer yine yapamazsanız bana mail atın. wldyslw***********

eyvallah sağolasın gaziromu yükledim ...! çok beğendim imeide uçmadı şimdilik bi sıkıntı yok teşekkürler