Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: samsung galaxy s4 gelen exchange mail bildirim zil sesi çalmıyor açık olmasına rağmen

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

samsung galaxy s4 gelen exchange mail bildirim zil sesi çalmıyor açık olmasına rağmen

Ne yaptıysam mail gelince ses çıkmıyor

Aktif Üye
    Nereden
    Antalya
    Ettiği Teşekkür
    31
    16 mesaja 20 teşekkür aldı
    Alıntı murat sagimlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yaptıysam mail gelince ses çıkmıyor
    Aynen arkadaşım mail falan geldiğinden bile haberim olmuyor. Maillere giriyorum güncelle diyorum ancak o sekilde görebiliyorum yeni gelen mailleri... normalde mail geldigi anda direk bildirim gelmesi lazim...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Maillerde ses sadece manuel olarak guncelle dedigimde gelmiyor bende push olarak ayarladigimda mail gelince ses geliyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    neyi push yapıyosunuz anlamadım bende cok ugrastım ama bir türlü mail geldiğinden haberim olmuyor.sadece içine girince güncelleme tuşuna basarsam maillerden haberim oluyor.Note telefonumda her şey mükemmel di bunda bir türlü yapamadım.daaha detaylı yardımcı olursanız sevimnirim

Uzman Üye
    elninos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    115
    260 mesaja 423 teşekkür aldı
    Alıntı ankabol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neyi push yapıyosunuz anlamadım bende cok ugrastım ama bir türlü mail geldiğinden haberim olmuyor.sadece içine girince güncelleme tuşuna basarsam maillerden haberim oluyor.Note telefonumda her şey mükemmel di bunda bir türlü yapamadım.daaha detaylı yardımcı olursanız sevimnirim
    Epostaya girince ayarlar a girin orada uyarilar esitleme gibi bisey yazar oradan kontrol edin bakalim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi
    YARDIMCI OLABİLDİYSEM

TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANINIZ

6. elninos üyemize teşekkür edenler:

hyperatack (20.Eylül.2013)