Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: galaxy s4 kumanda özelliği

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

galaxy s4 kumanda özelliği

Arkadaşlar telefon tvleri kumanda ediyor..ama next marka uydu alicisina bağlanmiyor.daha doğrusu listede yok..çözüm üretebilen varmi acaba

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    samsungun watchon uygulamasında nexy marka yok dostum.Eğer nexti kumanda etmek istersen galaxy s4 için smart ir uygulamasını *****men lazım google playde 10 dolar fakat apkları internette mevcut

Yeni Üye
    Nereden
    balıkesir
    Ettiği Teşekkür
    2
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    bende bu uygulamayı kullanıyorum next marka uydu alıcısıda mevcut buyrun link https://hotfile.com/dl/237893496/4c7...e.com.rar.html

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    watchON için güncelleme yayınlandı hem de türçe güncellyin hepsi var şu ana kadar uyumsuzluk olmadı LG tv , Samsung Tv , Sunny Uydu alıcı , Goldmaster Uydu alıcı denediklerim bunlar

Deneyimli Üye
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    92
    25 mesaja 26 teşekkür aldı
    Peki bizim uydunet pozitek cihazina nasil yapabiliriz?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aktif Üye
    Nereden
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    28
    11 mesaja 18 teşekkür aldı
    1.3.2 çıktı smart remote için. Apk olarak *****in google dan bulup. Dsmart ve Digiturk kontrolü sağlandı.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    öncelikle receivernizin master kodunu bulmanız lazım. watch on uygulamasının listesinde bulunan onun muadili markayı bulmanız gerekmektedir. yani biraz google araştırması lazım

Aktif Üye
    Nereden
    türkiye istanbul kartal
    Ettiği Teşekkür
    50
    17 mesaja 19 teşekkür aldı
    goldmaster uydu alıcısını hangi marka kumanda ediyor yazsın biri arkadaşlar liste kabarık tek tek denemeyelim bi Müslüman yok mu ???

Yeni Üye mkeyfoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa Türkiye
    Ettiği Teşekkür
    12
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    yukarıda linki verilen uygulama çok geniş kapsamlı. WatchON digiturk uydu alıcımda çalışmadı ama bu uygulama hem tv hem digiturk çalıştırdı. Next de çalışabilir denemenizi öneririm

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    kullandığın receiverin marka ve model numarasıyla googlede master kodunu arasan, http://www.tracksat.com/mastercodes.asp linkinde aynı master kodlu ve watch on da bulunan muadilinide bulduğunda işlem tamam. ben baküde hiç adı sanı duyulmamış bir marka kullanıyorum, 2-3 dakikada kodu buldum ve aynı kodlu başka marka seçerek şu an kullanıyorum, hiç bir sorun yok. kolay gelsin )))

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu