Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: S3 imei Kopyalandı :(

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Exclamation S3 imei Kopyalandı :(

Merhaba arkadaşlar Telefonum ROOTLu idi ve telefonumu ORjinal fabrika çıkış haline getirdim.

4.1.1 - Root - Siyah Kernel - Sayaç Sıfırlama Sırasıyla yaptım

ama yedek almadığım için imei kopyalanmış olarak gözüküyor

bu konuda ne yapmam gerekiyor garantisi var servise versem çalındı diye yardımcı olurmu, veya kendim halledebilirmiyim ?

Lütfen yardımcı olun moralim çok bozuk

mesajımdan sonra çok araştırdım, Benim telefonum ROOT lu idi ben bunu kaldırıp telefonumu ilk günkü haline getirmek istedim rootsuz yani ondan sonra araştırmalar sonucu

ilk baş 4.1.1 yükle ROOT Yap , Siyah Kernel ve Sayaç Sıfırlama programı ile eski haline getirirsin dediler ve geldide.

fakat telefonuma hattı taktığım arama veya hiçbirşey yapamıyorum sonra *#06# yapınca imemi numaram 0049 ile başlayan bi imei olduğunu gördüm arattığımda bu imei klonlanmıştır denildi. ve sonra telefonumun kasasını arkasındaki imei ile farklı olduğunu gördüm kapak altındaki ise orjinal imei klonlanmamış.

şimdi sorun benim telefonumdaki imei 0049 olmaması lazım kapak altındaki ile farklı. ne yapmam gerekiyor orjinal imei ile değiştirmem için
    Konu oaltinoz tarafından (15.Ağustos.2013 Saat 14:02 ) değiştirilmiştir.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    mesajımdan sonra çok araştırdım, Benim telefonum ROOT lu idi ben bunu kaldırıp telefonumu ilk günkü haline getirmek istedim rootsuz yani ondan sonra araştırmalar sonucu

ilk baş 4.1.1 yükle ROOT Yap , Siyah Kernel ve Sayaç Sıfırlama programı ile eski haline getirirsin dediler ve geldide.

fakat telefonuma hattı taktığım arama veya hiçbirşey yapamıyorum sonra *#06# yapınca imemi numaram 0049 ile başlayan bi imei olduğunu gördüm arattığımda bu imei klonlanmıştır denildi. ve sonra telefonumun kasasını arkasındaki imei ile farklı olduğunu gördüm kapak altındaki ise orjinal imei klonlanmamış.

şimdi sorun benim telefonumdaki imei 0049 olmaması lazım kapak altındaki ile farklı. ne yapmam gerekiyor orjinal imei ile değiştirmem için

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    14
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Simdi efs yedegi mi almadin yoksa bi onceki romunun mu ?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi