Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2.3.4 Güncellemesi Yardım

Yeni Android
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

2.3.4 Güncellemesi Yardım

facebook müşteri hizmetleri
    Merhaba arkadaşlar bugün kiesten bu ayarıyı aldım "cihazınız kies aracılığıyla yazılım yükseltmesini desteklemiyor" sorunun çözümünü buldum fakat türkiye destekli 2.3.4 firmware lazım elinizde orijinal 2.3.4 türkiye güncellemesi varsa link atar mısınız?
    Konu oliver91 tarafından (26.Ağustos.2013 Saat 11:24 ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Üye DeLLeTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    63
    145 mesaja 172 teşekkür aldı
    son çıkan firmwareyi http://www.sammobile.com/firmwares/2/ buraya üye olarak *****ebilirsin dostum...
    TEŞEKKÜR butonu solda ne güzel duruyor. Lütfen, Teşekkürümüzü TEŞEKKÜR butonuna tıklayarakta gösterelim...

Yeni Android
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    biliyorum o siteyi de dün hangi firmware ı *****sem sorun çıktı bugün en son 2.3.6 türkiye yi kurdum oldu daha önce android 4 yükledim telefonu garantiye göndereceğim eski haline getirmeye çalışıyorum yani 2.3.4 e ama 2.3.6 kies e geldi mi (türkiye güncellemesini kurdum)?

bu arada az önce fark ettim sammobile dan *****diğim 2.3.6 türkiye diye görünen dosya hem 2.3.4 hem de afrika bana 2.3.4 türkiye bulabilir misiniz o yüzden yardım istedim.
    Konu oliver91 tarafından (27.Ağustos.2013 Saat 10:22 ) değiştirilmiştir.

Yeni Android
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    tamam dostum sağolasın hallettim afrika firmware da imei girince türkiye yüklemesi göründü sorun halloldu

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    oliver dostum ben sammobiledan *****dim 2.3.6 ama yüklediğimde sürekli android durduruldu vs vs bi sürü hata mesajı veriyor sendede böyle yaptımı ? yapmadıysa elinde olan romu upload edip linki yollayabilirmisin ? bende servise vermeyi düşünüyorumda hem ekranda bir problem var hemde pil şişme yaptı 4.0.4 kullanıyordum =)

Yeni Android
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    dostum sorun odin de hata vermesi sürekli denemen lazım ben 4.0.4 ü yüklerken hiçbir sorunla karşılaşmadım sammobile daki 2.3.6 türkiye sorunsuz ama 2.3.6 değil o 2.3.4 afrika yani daha önceki mesajda da belirttiğim gibi. onu *****diysen odin v3.07 ile kurmayı dene. öncelikle *****diğin dosyayı masaüstünde bir klasöre çıkart sonra odin le yükleme kısmını biliyorsun sanıyorum. yüklerken hata verebilir ben de sayısız kere verdi bunun için yaptıklarım pc açıp kapama usb yi farklı bir porta takma oldu sonunda sorunsuzca yüklendi. yükleme bittikten sonra garantiye göndereceksen *#272*imei# bunu tuşlayıp türkiye yi seçip yükleyeceksin sonra da telefonu recovery moda alıp Wipe data ve Wipe cache ye girip temizlemen gerekli bunlardan sonra orijinal hale geliyor

sırasıyla yapacakların:
    - 2.3.4 ü kurmak (bu 2.3.4 http://www.hotfile.com/dl/178140648/...3_TUR.zip.html)
    - *#272*imei# bunu girip türkiye yi yüklemek
    - recovery mode da yukarıda söylediklerimi yapman.

kısaca burada da çok iyi anlatmış arkadaş http://forum.andronova.net/showthrea...e-geri-getirme

rom da bir sorun yok ben de aynısı yükledim sorun odinde ya da usb portlarında dediğim gibi pc yi yeni den başlatabilirsin usb yi başka bir usb portuna takabilirsin olana kadar uğraş sonunda oluyor bir de bazı forumlarda okumuştum download moda almadan önce bataryayı çıkar sonra batarya takılı değilken güç tuşuna bas ardından bataryayı güç tuşuna basılıyken tak bir de bunu deneyebilirsin. benim bildiklerim bu kadar forumda pek kimse uğramıyor i9103 e! yardım eden pek yok

kolay gelsin bir sorun olursa yazarsın
    Konu oliver91 tarafından (31.Ağustos.2013 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.