Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Odin'de Setup Connection Problemi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Odin'de Setup Connection Problemi

facebook müşteri hizmetleri
    Merhaba arkadaşlar,

Buraya bu konuyu açmadan önce bu sorunla ilgili denemediğim çözüm kalmadı. İnternetten araştırdığım zaman kim ne dediyse yapdım, öncelik olarak da Andronova'dan Mustafa Bey'in söylediklerini yapmaya çalıştım ama onunla da çözüm bulamayınca, o da burada bir konu başlığı açmamı tavsiye etti.

Ben Cyanogenmod 10.2 kullanıyordum, en son gelen nightly güncellemesini yaptım ve telefon açılışta N7000 yazısından sonra karardı ve öylece kaldı. Aslında telefon açık ama sadece menü tuşuna basında geri ve menü ışıkları yanıyor. Recovery menü de açılmıyor, sadece download mod çalışıyor. Ben de Odin'le orjinal rom yüklemek istedim ama ne yaparsam yapayım "setup connection"da takılı kalıyorum.

Yaptıklarım şunlar;

- Son resmi Türkiye romunu *****dim, olmadı...

- Sondan bir önceki resmi sürümü *****dim olmadı,

- 3 farklı Odin versiyonu denedim, 1.85, 1.87, 3.07, olmadı...

- Driverlarımı güncelledim olmadı,

- Görev yöneticisinden Kies'in 3 açık uygulaması vardı hepsini kapadım, olmadı,

- Tüm USB girişlerimden denedim yine olmadı,

- USB kablomu değiştirdim maalesef yine olmadı.

- Başka bilgisayarda denedim yine olmadı (ikisi de laptoptı)

Deneyebileceğim başka bir çözüm kaldı mı bilmiyorum ama sizlerden yardım bekliyorum, şimdiden teşekkürler...
    Konu muson tarafından (30.Ağustos.2013 Saat 02:06 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Gelicek cevabı daha fazla bekleyemeden, son bir atakla bir de yabancı sitelerde derdime derman arayayım dedim ve çözümü buldum.

Kablo takılıysa çıkarıyoruz,
    Telefonu kapatıyoruz,
    Kapalıyken kabloyu takıyoruz,
    Download moda bu şekildeyken alıyoruz...

Olay budur... Yani bu kadar basitmiş. Ama internette nedense download moda alındıktan sonra kabloyu takıyor herkes ama bende olmadı.

Tabi ilk mesajımda yazdığım işlemlerin de bir faydası vardır muhakkak.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhaba arkadaşlar.
    bu sorun iki gündür beni de uğraştırıyordu. Ne yaptıysam ne ettiysem bi türlü s3 mini ye orjinal rom u yükleyemedim. sürekli odin setupconnection hatası veriyordu. İşlemlerin tümünü windows 8.1 üzerinde yapıyordum. Meğer windows 8.1 hata veriyormuş. windows 7 de uygulayınca sorun ortadan kalktı.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı muson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelicek cevabı daha fazla bekleyemeden, son bir atakla bir de yabancı sitelerde derdime derman arayayım dedim ve çözümü buldum.

Kablo takılıysa çıkarıyoruz,
    Telefonu kapatıyoruz,
    Kapalıyken kabloyu takıyoruz,
    Download moda bu şekildeyken alıyoruz...

Olay budur... Yani bu kadar basitmiş. Ama internette nedense download moda alındıktan sonra kabloyu takıyor herkes ama bende olmadı.

Tabi ilk mesajımda yazdığım işlemlerin de bir faydası vardır muhakkak.

Allah razı olsun. Sırf bu paylaşıma teşekkür etmek için üye oldum. Çok teşekkür ederim.

Bu Konu için Etiketler