Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: S3 framaroot sorunu

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

S3 framaroot sorunu

facebook müşteri hizmetleri
    Selam arkadaşlar. Bugün itibari ile S3 için kies ile son güncellemeyi yaptıktan sonra cihaz unroot oldu ve yeniden framaroot la root yapmak istedim ama işe yaramıyor.
    Güncel bir uygulama varmı acaba...???

Deneyimli Üye DeLLeTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    63
    145 mesaja 172 teşekkür aldı
    http://forum.andronova.net/showthrea...FDl-Y%FCklenir

konuyu incele dostum herşey mevcut root hakkında
    TEŞEKKÜR butonu solda ne güzel duruyor. Lütfen, Teşekkürümüzü TEŞEKKÜR butonuna tıklayarakta gösterelim...

3. DeLLeTe üyemize teşekkür edenler:

mirra (01.Eylül.2013)

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Sağol dostum yönlendirme için ama ben rom u değiştirmeden root yapmak istiyorum. Dün güncelleme yapmadan önce Root ve Unroot işlemlerini framaroot ile rahatça yapıyordum. Ama dünkü güncellemeden sonra framaroot un saltanatı sona erdi. Sanırım Samsung un bi kelegi olsa gerek. Framaroot un bulabildiğim son versiyonu 1.6.0 ı denedim oda fayda etmedi.
    Benim amacım rom u değştirmeden root olmak. Bu konuda yardımcı olabilecek varmı. ??

Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    63
    zaten verdiğim konuda rom değiştirme gibi bir olay yok... sadece cihaza root yetkisi kazandırıyor o kadar..
    TEŞEKKÜR butonu solda ne güzel duruyor. Lütfen, Teşekkürümüzü TEŞEKKÜR butonuna tıklayarakta gösterelim...

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Downlod sayacı etkileniyormu bu yöntemle?

Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    63
    Alıntı mirra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Downlod sayacı etkileniyormu bu yöntemle?
    rootladığında yanlış hatırlamıyorsam 1 artıyordu... ama onunda çaresi var sıfırlama işlemide basittir..

8. DeLLeTe üyemize teşekkür edenler:

dlkrt (01.Eylül.2013)

Süper Android
    Nereden
    Ankara / Türkiye
    Ettiği Teşekkür
    264
    434 mesaja 736 teşekkür aldı
    Alıntı DeLLeTe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rootladığında yanlış hatırlamıyorsam 1 artıyordu... ama onunda çaresi var sıfırlama işlemide basittir..
    Benim bildiğim UniversalAndRoot ve FramaRoot Etkilemiyordu... Çünkü androidin içinden rootluyor.

AndRootKit v1.3 : Tek tıklama ile cihazınızı modifiye edin ( Root yapmak dahil! ):
    http://goo.gl/iMvJqb

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı yashade2001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bildiğim UniversalAndRoot ve FramaRoot Etkilemiyordu... Çünkü androidin içinden rootluyor.
    Evet öyleydi taki samsung son güncellemesinde yapacağını yapıncaya kadar. Son güncellemeden sonra framaroot ve benzeri programlar işe yaramıyor. Dün güncelleme yaptıgımdan beri durum böyle...!!!!

Süper Android
    Nereden
    Ankara / Türkiye
    Ettiği Teşekkür
    264
    434 mesaja 736 teşekkür aldı
    Alıntı mirra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet öyleydi taki samsung son güncellemesinde yapacağını yapıncaya kadar. Son güncellemeden sonra framaroot ve benzeri programlar işe yaramıyor. Dün güncelleme yaptıgımdan beri durum böyle...!!!!
    Samsung' dan nefret ediyorum hep de öyle olacak gibi. Yahu sen download modu yaptık anladık fastboot u niye çıkarıyorsun ki :S .

AndRootKit v1.3 : Tek tıklama ile cihazınızı modifiye edin ( Root yapmak dahil! ):
    http://goo.gl/iMvJqb

Deneyimli Üye
    Nereden
    ankara
    Ettiği Teşekkür
    134
    81 mesaja 93 teşekkür aldı
    Framaroot u xxema2den sonra calismadi alephzain sıkıldı sanırım programa update ti kesti ilk gunden beri hergun takipteyim ama soyle bir tavsiyem var cf auto ile root edin sayac 1 artacak triangle awayi scin telefon dilini ingilizce yapin kernel *****mek isteyecek *****sin en altta modified status diye secenrk var secin ve reset flash count secin cihax yeniden başlayacak ve recovery moda benzer bir mod gelecek yukari tusuna basin tamamdir hem sayac difir olscak hem cihaz durumu normal olacsk. Takildiginiz yer olursa yardim ederim.. saygilarimla

Dlkrt Modifikasyon S3'ten Gonderildi

13. 2 kişi dlkrt üyemize teşekkür etti:

DeLLeTe (01.Eylül.2013),mirra (02.Eylül.2013)

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu