Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: S4 mini almalı mıyım ?

Yeni Üye
    Nereden
    Ä°stanbul, Turkey
    Ettiği Teşekkür
    48
    3 mesaja 3 teşekkür aldı

Question S4 mini almalı mıyım ?

facebook müşteri hizmetleri
    arkadaşlar s4 mini almayı düşünüyorum telefonu baya inceledim , ve almaya karar verdim ; fakat kullanan arkadaşlar fark ettiğiniz negatif yönlerini yazarsanız sevinirim .
    yani genel olarak bilinmeyen kullanınca fark edilen sorunlar ,
    şimdiden teşekkürler.

Yeni Üye
    Nereden
    Türkiye\İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    18
    10 mesaja 11 teşekkür aldı
    merhaba;
    ben şu an kullanmaktayım cihazı. cihaz bence alınabilir bir cihaz. daha önce kullandığın cihaz varmı bilmiyorum fakat ben galxy nexus kullanıyordum ona nazaran daha küçük dizayn olarak iphone 5 gibi duruyor hemen hemen. onun dışında cihazda çok kulanılmayacak ( daha doğrusu benim kullanmadığım) samsung uygulamaları mevcut. ve silemiyorsun. rootlayıp silme işlemi yapılabilirse o zaman sıkıntı yok. ekran tasarımı dokunmatik kullanımı oldukça iyi. kamerası 8 mp olmasının artısını hissettiriyor. kamera modları s4 ile aynı. birçok modda çekim yapabiliyorsun. görüntüler gayetbaşarılı. telefonda çok oyun oynayan biri değilim ama 1-2 oyun denedim performans sorunsuz geldi bana. nexus çok ısınırdı oyunlarda bunda ısınma oldukça az. fiyatına göre çok iyi bir telefon bence. insanlar s3 miniyle kıyaslıyor ben kesinlike kıyaslamam s3 miniyanına yaklaşamaz cihazın. s3 bile yaklaşamaz ekran büyüklüğü dışında. zaten iç dizayn olarak galaxy megayla kıyaslanıyor ama ekranı megadan çok daha iyi en azından süper amloed. aklıma gelen bunlar. sormak istediğin bir şey olursa cevaplarım anladığım kdarıyla.

3. dincerdinc üyemize teşekkür edenler:

Hasanrl (01.Ekim.2013)

Yeni Üye
    Nereden
    Ä°stanbul, Turkey
    Ettiği Teşekkür
    48
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    ben galaxy w kullanıyorum ,
    ve telefonu yenileyeceğim sanırım s4 mini bana uygun ,
    verdiğin bilgiler için teşekkürler

Yeni Üye
    Nereden
    Türkiye\İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    18
    10 mesaja 11 teşekkür aldı
    Alıntı Hasanrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben galaxy w kullanıyorum ,
    ve telefonu yenileyeceğim sanırım s4 mini bana uygun ,
    verdiğin bilgiler için teşekkürler
    rica ederim. yardımcı olduysam sevinirim.

Aktif Üye karnesa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    türkiye çanakkale
    Ettiği Teşekkür
    53
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    s3 mini önce s2 yi geçsin de sonra s4 mini ye gelsin bahsedilen cihazların hepsini kullandım şuan s4 teyim ve s3 e de s2 ye de açık ara fark atar hız stabilite yanlız bişey diyecem malzeme kalitesini beğenmedim

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aktif Üye karnesa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    türkiye çanakkale
    Ettiği Teşekkür
    53
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    ayrıca geçen gün ekran çatladı camı değiştirirken iç camını da kırmışlar bana 400 liraya patladı ekrana dikkat edin kapaklı kılıf kullanın benden söylemesi bunun dışında fişek gibi telefon