Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sistem geri yükleme

Yeni Üye
    Nereden
    TÜRKİYE İZMİR
    Ettiği Teşekkür
    12
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

sistem geri yükleme

arkadaşlar pc deki gibi sistem geri yükleme proğramı arıyorum tavsiyeniz varmı yani bu gün elime aldığım telefonu düne veya herhangi bir geçmiş güne çevireceğim bi proğram hergür yeni proğram deniyorumda sistem çökerse veya virüs bulaşırsa diye.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Uzman Üye
    elninos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    115
    260 mesaja 423 teşekkür aldı
    Alıntı serkann45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar pc deki gibi sistem geri yükleme proğramı arıyorum tavsiyeniz varmı yani bu gün elime aldığım telefonu düne veya herhangi bir geçmiş güne çevireceğim bi proğram hergür yeni proğram deniyorumda sistem çökerse veya virüs bulaşırsa diye.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
    Yapman gereken teli once root yapmalisin sonra recovery menuye girip oradan bachup yapacaksin yani tum sistemin yedegini almis olursun daha sonralarda gerektiginde o yedegini geri yukleyebilrsin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi
    YARDIMCI OLABİLDİYSEM

TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANINIZ

Yeni Üye
    Nereden
    TÜRKİYE İZMİR
    Ettiği Teşekkür
    12
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı elninos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapman gereken teli once root yapmalisin sonra recovery menuye girip oradan bachup yapacaksin yani tum sistemin yedegini almis olursun daha sonralarda gerektiginde o yedegini geri yukleyebilrsin

üstat tel rootlu recovery menüsüyle yapmayı biliyorum fakat bu işlemi yapan bi proğram varmı teli hiç kapatmadan halletmek istiyorum

Uzman Üye
    elninos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    115
    260 mesaja 423 teşekkür aldı
    üstat tel rootlu recovery menüsüyle yapmayı biliyorum fakat bu işlemi yapan bi proğram varmı teli hiç kapatmadan halletmek istiyorum
    O biraz.zor gibi iste en fazla titanyum bachup ile olabilir ama hic denemedim

YARDIMCI OLABİLDİYSEM

TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANINIZ

Süper Android
    Nereden
    Ankara / Türkiye
    Ettiği Teşekkür
    264
    434 mesaja 736 teşekkür aldı
    Alıntı elninos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O biraz.zor gibi iste en fazla titanyum bachup ile olabilir ama hic denemedim

Hayır kolayı var; obackup diye bişey var sen işini yaparken nandroid alıyor.

AndRootKit v1.3 : Tek tıklama ile cihazınızı modifiye edin ( Root yapmak dahil! ):
    http://goo.gl/iMvJqb

Yeni Üye
    Nereden
    TÜRKİYE İZMİR
    Ettiği Teşekkür
    12
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı yashade2001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır kolayı var; obackup diye bişey var sen işini yaparken nandroid alıyor.

hoca verdiğin bilgiye göre bu proğramları buldum hangisi işe yarar sence Nandroid Manager Pro , OBackup - Nandroid backup , Online Nandroid Backup * ROOT , 4EXT Recovery Control

Süper Android
    Nereden
    Ankara / Türkiye
    Ettiği Teşekkür
    264
    hoca verdiğin bilgiye göre bu proğramları buldum hangisi işe yarar sence Nandroid Manager Pro , OBackup - Nandroid backup , Online Nandroid Backup * ROOT , 4EXT Recovery Control
    hepsini kullandım en iyisi obackup. Ayrıca "hangisi işe yarıyor" diye birşey olmaz işe yaramayan uygulama gplayde ne gezer?

AndRootKit v1.3 : Tek tıklama ile cihazınızı modifiye edin ( Root yapmak dahil! ):

8. yashade2001 üyemize teşekkür edenler:

serkann45 (19.Eylül.2013)

Süper Android
    Nereden
    Ankara / Türkiye
    Ettiği Teşekkür
    264
    Hoca camide :S

Yardım Sever Üye
    Nereden
    Aydın
    Ettiği Teşekkür
    18
    37 mesaja 45 teşekkür aldı
    Peki telefon açılmaz hale geldiğinde bu programların aldığı yedeğin herhangi bir değeri kalıyormu? Cwm'den alınan yedek telefondaki recovery mod açıldığı sürece geri yüklenebildiği için bence daha avantajlı. Özelliklede farklı romlar arasında geçiş yapmak için çok avantajlı. Ben S2 zamanından beri cwm yedeğini kullanıyorum çok şükür geri yüklemelerde bir sefer haricinde sorun yaşamadım, o bir sefer de de hata bendeymiş.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Yeni Üye
    Nereden
    TÜRKİYE İZMİR
    Ettiği Teşekkür
    12
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    telefon açılmassa o yöntem tabiki işe yarar ben tel açıkken yapacağım bişi bakıyorum
    Konu serkann45 tarafından (20.Eylül.2013 Saat 09:27 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu