Sayfa 19 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 917181920212969 ... SonuncuSonuncu
Toplam 721 adet sonuctan sayfa basi 181 ile 190 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [MODEM Ağda Kayıtlı Değil (Şebeke Hatası) Çözüm 4.1 - 4.2 - 4.3 / 12.11.2013

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    null/null cihazları box sız yada jtagsız halediyorsann helal olsun sana

Yeni Üye
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    10
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    sabaha kadar çok uğraştım hepsinde de null/null oldu.bekleyelim biraz şuan için glance s4+note3 romuna geri döndüm.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    4.3 uyumlu root dosyası çıktımı varsa link alabilirmiyim.
    Ayrıca ariza v3 apk ile sorunu çözen arkadaş resim koyarsa uğraşmaya devam ederiz.
    Akşam denicem resmi görüp gönül rahatlığıyla denemek için

Aktif Üye lokenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    nereye
    Ettiği Teşekkür
    17
    17 mesaja 19 teşekkür aldı
    Alıntı xtrem06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam senden allah razı olsun hangisini denediysem imei olduğu halde ağda kayıtlı değil hatası vardı patch uygulanmış olan modem sorunu çözdü

S3 & Tapatalk
    Hocam siz farkli bir kernel mi kullandınız acaba root u ne ile yapmistiniz ?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''sürç-i lisan ettiysek affola''

Yeni Üye ferhatt_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    17 mesaja 18 teşekkür aldı
    Alıntı lokenk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz 4.2 ye benim verdiğim ariza.apk yi kurdunuz galba benim verdiğim sadece 4.3 icin normal ariza.apk yi deneseniz busybox ile ozaman gelirdi..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pek, sen kendin kesin olarak denedinmi klon cihazda bunu oldumu ona göre adım adım anlat doğru olan dosya hangisi ilse söle bizde halledelim valla dün gece sırf bu şebeke ağ hatası yüzünde 03:30'da yattım uğraştım olmadı sorun halledildiyse lütfen paylaşın bu 4.3 romunda maduruz HELP...?

Nereden
    nereye
    Ettiği Teşekkür
    17
    Alıntı ferhatt_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pek, sen kendin kesin olarak denedinmi klon cihazda bunu oldumu ona göre adım adım anlat doğru olan dosya hangisi ilse söle bizde halledelim valla dün gece sırf bu şebeke ağ hatası yüzünde 03:30'da yattım uğraştım olmadı sorun halledildiyse lütfen paylaşın bu 4.3 romunda maduruz HELP...?
    hocam ben hala 4.2.2 deyim ve suan 4.3 yuklemeyide dusunmuyorum ama biraz modem edit falan ugrasıp bişeyler hazırladım ilk paylaştıgımlada bir kişi sebekeye baglana bildi bende bir kactane daha hazırladım... genede ariza patch in orjinali 4.3 için hazırlamasını beklemek lazım...benim elimden gelen bu...

Yeni Üye ferhatt_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    17 mesaja 18 teşekkür aldı
    Alıntı lokenk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben hala 4.2.2 deyim ve suan 4.3 yuklemeyide dusunmuyorum ama biraz modem edit falan ugrasıp bişeyler hazırladım ilk paylaştıgımlada bir kişi sebekeye baglana bildi bende bir kactane daha hazırladım... genede ariza patch in orjinali 4.3 için hazırlamasını beklemek lazım...benim elimden gelen bu...

anladım ozaman 4.2.2 ye devam ben o arkadaşın yaptığını yaptım olmaadı ime null oldu efs geri yükledim düzeldi sanırım patch bekleyeceğiz ozaman yapacak bişey yok peki şu klon imei olan telefonların efs yapısı değiştirldiği için böle oluyorya bunu orjinal hale nasıl cevirebiliriz..

Nereden
    nereye
    Ettiği Teşekkür
    17
    Alıntı ferhatt_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anladım ozaman 4.2.2 ye devam ben o arkadaşın yaptığını yaptım olmaadı ime null oldu efs geri yükledim düzeldi sanırım patch bekleyeceğiz ozaman yapacak bişey yok peki şu klon imei olan telefonların efs yapısı değiştirldiği için böle oluyorya bunu orjinal hale nasıl cevirebiliriz..
    box la falan '''yeni versiyon box yazılımları''''' ile yeniden imei attırmak cozum diye duymustum bilmiyorum ne kadar dogru....

9. lokenk üyemize teşekkür edenler:

ferhatt_54 (05.Kasım.2013)

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    l9300XXEMG4 modem dosyasını *****mek için tıklayınız.

Odin ile yüklemek isteyenler için. telefonu rootlu olmayanlar. (Stroke kardeşe çok teşekkürler.)

ARKADASIM ÖNÜNDE SAYGIYLA EGİLİYORUM ÇÖZDÜN PROBLEMİMİ ESKİ ORJİNAL İMEİ GERİ GELDİ SAYGILAR ÇOK TESEKKÜRLER

Aktif Üye
    Nereden
    Kayseri
    Ettiği Teşekkür
    33
    36 mesaja 47 teşekkür aldı
    Alıntı yasarca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    l9300xxemg4 modem dosyasını *****mek için tıklayınız.

Odin ile yüklemek isteyenler için. Telefonu rootlu olmayanlar. (stroke kardeşe çok teşekkürler.)

arkadasım önünde saygıyla egiliyorum çözdün problemimi eski orjinal imei geri geldi saygılar çok tesekkürler
    güle güle kullanın ben şu an 4.3 göre birşler hazırlıyorum eger olumlu sonuc alırsam burda paylaşıcam yalnız 5 6 telefonda denemeden de paylaşmam iyi günler

12. 2 kişi stroke üyemize teşekkür etti:

atacan- (06.Kasım.2013),myaldir (06.Kasım.2013)

Sayfa 19 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 917181920212969 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler