Sayfa 26 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu
Toplam 721 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 260 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [MODEM Ağda Kayıtlı Değil (Şebeke Hatası) Çözüm 4.1 - 4.2 - 4.3 / 12.11.2013

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arkadaşlar s3 yurtdışı klon imei li telim var. 3 gündür uğraşıyorum. 4.3 güncellemesini yükledim ve malumunuz imei şebeke uçtu gitti. ardından onlarca rom *****dim onlarca modem ve arıza pactk ama malesf hiçbir sonuç elde edemedim. tek isteğim şu lanet olası şebekeye kavuşmak. Allahını seven defansa gelsin.yardımcı oılabilirseniz çok sevinirim çok dua ederim. he bu arada elimde bol miktarda rom ve modem var. efs nasıl alınr bilmediğim için yapamadm şimdiden teşekkürer herkeze

Aktif Üye
    Nereden
    Memleket: Balıkesir Yaşam: Mardin
    Ettiği Teşekkür
    19
    20 mesaja 20 teşekkür aldı
    Alıntı iskenderpasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar s3 yurtdışı klon imei li telim var. 3 gündür uğraşıyorum. 4.3 güncellemesini yükledim ve malumunuz imei şebeke uçtu gitti. ardından onlarca rom *****dim onlarca modem ve arıza pactk ama malesf hiçbir sonuç elde edemedim. tek isteğim şu lanet olası şebekeye kavuşmak. Allahını seven defansa gelsin.yardımcı oılabilirseniz çok sevinirim çok dua ederim. he bu arada elimde bol miktarda rom ve modem var. efs nasıl alınr bilmediğim için yapamadm şimdiden teşekkürer herkeze
    En bastan efs yedegi almadiysan bilemeyecegim tam olarak ama tavsiyem 4.3 tekrar kur root yap ktool ile hem tar hem img efs yedegi al.
    4.1 e geri don imei restore from img yap ve ariza patch yap hattin geri gelecektir diye umuyorum

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    --GALAXY S3--

3. bigadicking üyemize teşekkür edenler:

iskenderpasa (11.Kasım.2013)

Aktif Üye
    Nereden
    Memleket: Balıkesir Yaşam: Mardin
    Ettiği Teşekkür
    19
    20 mesaja 20 teşekkür aldı
    Alıntı ferhatt_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonuç 4.3 stabil kullanan varmı arıza patch olayı çözdümü kesin yapan varsa paylaşşın lütfen
    Su anda calismalari devam ediyor simdilik bir cozum yok

--GALAXY S3--

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    4
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Ariza patch ile ilgili sknti var su anda en guzeli benim basima geleni yapmalisin XXEMD3 Romunu kur root yap daha sonrada cwm recovery den BUUGMJ3 Modemi ***** ve oradan kur sebeken geri gelir. Modem dosyasi konu icerisinde mevcut eger rom elinde yoksa ***** dostum

6. mduslu üyemize teşekkür edenler:

iskenderpasa (11.Kasım.2013)

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı bigadicking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En bastan efs yedegi almadiysan bilemeyecegim tam olarak ama tavsiyem 4.3 tekrar kur root yap ktool ile hem tar hem img efs yedegi al.
    4.1 e geri don imei restore from img yap ve ariza patch yap hattin geri gelecektir diye umuyorum

bir çok android forum sitesini araştırdım ve şu kanaate vardım.Bence imei ile bi sıkıntı. yeni bir imei atarsam ve ardından arıza patch yaparsam geri gelir diye umut ediyorum. bildiğiniz imei atma programı yada ona benzer birşey var mı?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    4
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı iskenderpasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir çok android forum sitesini araştırdım ve şu kanaate vardım.Bence imei ile bi sıkıntı. yeni bir imei atarsam ve ardından arıza patch yaparsam geri gelir diye umut ediyorum. bildiğiniz imei atma programı yada ona benzer birşey var mı?
    Box olmadan atamiyorsun dostum. Programla olmuyor bende cok arastirdim.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bitek bu rom eksikmiş ama hatırladığım kadarıyla bu romu XXEMD3 *****irken sıkıntı çıkmıştı. senin yazını okuduktan sonra *****meye çalışmıştım fakat inmemişti. şimdi *****iyorum. bakaım bide senin yöntemi deneyelim.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    cwm recovery den modem *****me atma nasıl oluyor. yardımcı olabilirmisin o konuda?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    4
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Su anda araba kullaniyorum eve gectigimde yazarin

Yeni Üye muntazar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    avusturya
    Ettiği Teşekkür
    26
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Alıntı mduslu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ariza patch ile ilgili sknti var su anda en guzeli benim basima geleni yapmalisin XXEMD3 Romunu kur root yap daha sonrada cwm recovery den BUUGMJ3 Modemi ***** ve oradan kur sebeken geri gelir. Modem dosyasi konu icerisinde mevcut eger rom elinde yoksa ***** dostum

Arkadas bu cozumun 4.3 icinmi .eger onun icinse 4.3 nezaman kuracagiz modemden sonrami oncemi aciklarsan eevinirim zira rom hastasi oldum yuklemeden duramiyor insan
    Konu muntazar tarafından (11.Kasım.2013 Saat 01:13 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 26 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler