Sayfa 38 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu
Toplam 721 adet sonuctan sayfa basi 371 ile 380 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [MODEM Ağda Kayıtlı Değil (Şebeke Hatası) Çözüm 4.1 - 4.2 - 4.3 / 12.11.2013

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Evet ingiltere romunu sıfırdan yükleyin temizleyin ve root atin.telefon hafizasina iki dosyayı kopyalayin CWM yükleyip oradan bu iki dosyayı yükleyin (install zip from sdcard)
    Arıza imei yi null yaptığından hiç denemeyin. Yenisi gelene kadar.
    EĞER IMEI niz görünüyor fakat şebeke gelmiyor ise bu anlattigin denenmiş çözümdür. Modem ve kernel dosyalarını kısaca bizdeki efs ile uyumlu hale getirip cihazın görmesini sağlıyoruz. Inşallah bunu kolaylaştıran bir patch gelir yakında. ..
    Alıntı seferhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstadım bu yöntem klon imeili cihazlara 4.3 ingiltere yüklediğimizde işe yarıyormu. 4.3 isveç yükledim kabak gibi kaldım ortada 4.2 ye de dönsem bişey olmuyor efs yedeğimde yok yardım edin ne olur

Edit: imei 0049 olarak gözüküyor denemediğim modem kalmadı bazı modemler imei yi getiriyor ama şebeke gelmiyor arıza patch da ise imei gelmiyor 4,3 te null gözüküyor

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    11
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı prodigidea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ingiltere romunu sıfırdan yükleyin temizleyin ve root atin.telefon hafizasina iki dosyayı kopyalayin CWM yükleyip oradan bu iki dosyayı yükleyin (install zip from sdcard)
    Arıza imei yi null yaptığından hiç denemeyin. Yenisi gelene kadar.
    EĞER IMEI niz görünüyor fakat şebeke gelmiyor ise bu anlattigin denenmiş çözümdür. Modem ve kernel dosyalarını kısaca bizdeki efs ile uyumlu hale getirip cihazın görmesini sağlıyoruz. Inşallah bunu kolaylaştıran bir patch gelir yakında. ..
    ingiltere romunun irlanda romundan farkı nedir acaba ? irlanda romu sızıntı olan rommu ? ve geç uyanma sorunu ingilterede giderilmiş durumdamı

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Ingiltere romunda da irlanda romunda da geç uyanma sorunu devam ediyor. Benim fikrime göre ekran ve kamera kalitesinde sürücülerin degismesinden kaynaklı gelişmeler var. Buna karşın wifi ve mobil internet şebekesinin hataları ve yavaslamasi gibi sorunlar var. Bir de arama geldiğinde şarjda iken ses kesikli çalıyor ve telefon ekranı açmıyor.
    Sirf bu yüzden bile kurmadan arkadaşlar beklesin yeri güncellemeyi diyorum. Bu sürede slimbean 4.3 ile idare edeceğim. Bence kurmayin official 4.3 ü...

Alıntı furkhann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ingiltere romunun irlanda romundan farkı nedir acaba ? irlanda romu sızıntı olan rommu ? ve geç uyanma sorunu ingilterede giderilmiş durumdamı

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    çok tşkler. AMa 4.3 de imei falan gozuktu ama wifiden baglanmıyorum hala

Yeni Üye ferhatt_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    17 mesaja 18 teşekkür aldı
    arkadaşlar bu 4.3 geç uyanma sorununu çözdüm sonunda http://forum.xda-developers.com/show....php?t=2517756 linki verdiğim forumda AndroidGX adlı kişiye çok teşekkürlerimi iletmek isterim açılan sayfadaki kerneli *****in baştan romu kurun ve sonrasında vipe yapın ardından *****diğiniz kerneli kurun sonrasında tekrar wipe yapın ardından zulmanın hazırlamış olduğu modemi yükleyin ve işte hem şebeke hemde kasma geç uyanma sıkıntısı ortadan kalmış oluyo arkadaşlar bu işlem klon s3 olan arkadaşlar için geçerli biginize..
    Konu ferhatt_54 tarafından (17.Kasım.2013 Saat 16:38 ) değiştirilmiştir.

Aktif Üye lokenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    nereye
    Ettiği Teşekkür
    17
    17 mesaja 19 teşekkür aldı
    Alıntı ferhatt_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu 4.3 geç uyanma sorununu çözdüm sonunda http://forum.xda-developers.com/show....php?t=2517756 linki verdiğim forumda AndroidGX adlı kişiye çok teşekkürlerimi iletmek isterim açılan sayfadaki kerneli *****in baştan romu kurun ve sonrasında vipe yapın ardından *****diğiniz kerneli kurun sonrasında tekrar wipe yapın ardından zulmanın hazırlamış olduğu modemi yükleyin ve işte hem şebeke hemde kasma geç uyanma sıkıntısı ortadan kalmış oluyo arkadaşlar bu işlem klon s3 olan arkadaşlar için geçerli biginize..
    denediniz mi hocam son cıkan 2.1.1 numaralı kernel i ? patch li kernel e gerek yokmu yani bundan sonra
    Konu lokenk tarafından (17.Kasım.2013 Saat 20:43 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye ferhatt_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    17 mesaja 18 teşekkür aldı
    Alıntı lokenk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    denediniz mi hocam son cıkan 2.1.1 numaralı kernel i ? patch li kernel e gerek yokmu yani bundan sonra
    bu verdiğim linkteki kernelide denedim Googy-Max2-Kernel_2.0.4_CWM.zip adlı kernelide denedim sorunsuz çalışmaktadır linki http://forum.xda-developers.com/devd...1482#downloads bu linkteki kernellerden 2.0.4 olanı yükleyin denedim hatta kullanmaktayım şuan sorun yok uyanma sıkıntısı kesinlikle çözülmüş yapanların ellerine sağlık..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    bu verdiğim linkteki kernelide denedim Googy-Max2-Kernel_2.0.4_CWM.zip adlı kernelide denedim sorunsuz çalışmaktadır linki http://forum.xda-developers.com/devd...1482#downloads bu linkteki kernellerden 2.0.4 olanı yükleyin denedim hatta kullanmaktayım şuan sorun yok uyanma sıkıntısı kesinlikle çözülmüş yapanların ellerine sağlık..
    LiteGX v2.1.1 ile yaptım şimdi sorun yok kullanıyorum...
    Samsung s3

Aktif Üye lokenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    nereye
    Ettiği Teşekkür
    17
    17 mesaja 19 teşekkür aldı
    hocam aslında uyanma sıkıntısı zaten gecti benim sormak istedigim zuluman patch li kernel kullanıyodum ve modem bu kernel e i9300_LiteGX-KERNEL_v2.1.1 gecsem sıkıntı olurmu acaba ? sizin cihaz clon imei mi artı ?

Aktif Üye
    Nereden
    Memleket: Balıkesir Yaşam: Mardin
    Ettiği Teşekkür
    19
    20 mesaja 20 teşekkür aldı
    Alıntı lokenk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam aslında uyanma sıkıntısı zaten gecti benim sormak istedigim zuluman patch li kernel kullanıyodum ve modem bu kernel e i9300_LiteGX-KERNEL_v2.1.1 gecsem sıkıntı olurmu acaba ? sizin cihaz clon imei mi artı ?
    Dene yanıl yöntemini kullan kardeşim hat alamazsan tekrar eski kernele dönersin
    --GALAXY S3--

Sayfa 38 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler