Sayfa 43 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu
Toplam 721 adet sonuctan sayfa basi 421 ile 430 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [MODEM Ağda Kayıtlı Değil (Şebeke Hatası) Çözüm 4.1 - 4.2 - 4.3 / 12.11.2013

Yeni Üye ferhatt_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    17 mesaja 18 teşekkür aldı
    Rica ederim herzaman.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aktif Üye
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    22
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    paylaşım için çok teşekkür ederim dün akşam 4.3 cotüm romdan orjinal 4.1 roma dönüş yaptım bu sabah şebekemin olmadığını fark ettim bir baktım imei sıfırlanmıştı bu paylaştığınızı biraz önce odin ile yükledim düzeldi Allah razı olsun kardeş emekleriniz için minnettarım size

Uzman Üye agabey_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    585
    455 mesaja 1,480 teşekkür aldı
    Alıntı kraldost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    paylaşım için çok teşekkür ederim dün akşam 4.3 cotüm romdan orjinal 4.1 roma dönüş yaptım bu sabah şebekemin olmadığını fark ettim bir baktım imei sıfırlanmıştı bu paylaştığınızı biraz önce odin ile yükledim düzeldi Allah razı olsun kardeş emekleriniz için minnettarım size
    işinize yaramasına sevindim. Allah sizden de razı olsun.
    Lütfen.....;
    Tüm konularda görüş bildirelim,

beğendiğimiz çalışmalarda TEŞEKKÜR butonuna tıklayarak beğendiğimizi gösterip, konuların devamına katkıda bulunmuş oluruz.

Yeni Üye
    Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Arkadaşlar Efs yedegimi Root explorer ile almıştım. Fakat geri yüklememe rağmen şebeke gelmiyor. IMEI nasıl geri yükleyebilirim. Root explorer da özel bi ayar mı var?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Oncelikle telim gs3. xxufme7 yuklediyseniz herseyiniz gitmistir. Buradaki linkten http://www.androiddunya.com/samsung-...mei-sorunlari/ 2.alternatifi *****in sonra recovery moddan kurun secenek gelcek mg4 olani secin kurun sonra ilk sayfadaki dosyayi *****ip recovery moddan kurun telefonunuz acilmistir. Eger acilmadiysa 4.1.2 stock rom kurun. Ve herseyden once bunu yapmaya calisip ve paylasan kisilere allah onlardan razi olsunlar
    Asla, Asla deme...........
    Konu kralcaner tarafından (01.Aralık.2013 Saat 01:53 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Nereden
    izmir
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Merhabalar ben S3 için İngiltere 4.3 sürümünü yükledim telefon çok kasıyor diye 4.1.2 orjinal Almanya ( Almanyadan gelmişti telim pasoport kayıtlı ) romunu yükledim ama IMEI uçtu 0049.. lu olmuştu. Sonra I9300XXEMG4_I9300OXAEMG4 romunu yükleyerek sorunu düzelttim ancak Almanya veya Türkiye romlarını yükleyince IMEI tekrar uçuyor 0049..lu oluyor. EFS yedeği almıştım ama genede düzeltemedim. Tekrar I9300XXEMG4_I9300OXAEMG4 romunu yükledim. Nasıl bir yol izleyip düzeltebilirim.

Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    Telefonun almanyadan gelme oldugu icin benim telde ayni seninki gibi almanyadan gelme ben sonu su sekilde cozdum ilkbasta yazilim yuklemesine gecmeden once wipe data, wipe cache ve dawik clan yapman bunlari yaptiktan sonra 4.1.2 turkey surumune sorunsuz gececektir bende sorun olmadi 4.3 ten 4.1.2 XXEMF6 turkiye surumune bu sekilde sorunsuz gectim senin yapman gereken XXAEMG4 romunda iken solediklerimi yapmandir sonrasinda XXEMF6 surumune gecisi sorunsuz yapabilirsin.

8. ferhatt_54 üyemize teşekkür edenler:

muyak (02.Aralık.2013)

Yeni Üye
    Nereden
    izmir
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı ferhatt_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefonun almanyadan gelme oldugu icin benim telde ayni seninki gibi almanyadan gelme ben sonu su sekilde cozdum ilkbasta yazilim yuklemesine gecmeden once wipe data, wipe cache ve dawik clan yapman bunlari yaptiktan sonra 4.1.2 turkey surumune sorunsuz gececektir bende sorun olmadi 4.3 ten 4.1.2 XXEMF6 turkiye surumune bu sekilde sorunsuz gectim senin yapman gereken XXAEMG4 romunda iken solediklerimi yapmandir sonrasinda XXEMF6 surumune gecisi sorunsuz yapabilirsin.

Dediklerini yaptım almanya 4.1.2 yi yükledim ama gene ağda kayıtlı değil hatası aldım

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    harikasınız sonunda oldu cok teşekkürler

Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    Alıntı muyak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediklerini yaptım almanya 4.1.2 yi yükledim ama gene ağda kayıtlı değil hatası aldım
    Anladim ozaman yapacagin tek sey XXAEMG4 romundaki modem dosyasini XXEMF6 romundaki var olan modemle degisirmen eger tecruben varsa bu konuda sana sunu oneririm
    XXAEMG4 romumdaki modeme ait dosyalari XXEMF6 romunun modem dosyasi ile degistirmendir sonrasinda modem dosyasini degistirmis oldugun XXEMF6 romunu tekrar odinle flashla.

12. ferhatt_54 üyemize teşekkür edenler:

muyak (02.Aralık.2013)

Sayfa 43 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler