Sayfa 44 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 34424344454654 ... SonuncuSonuncu
Toplam 721 adet sonuctan sayfa basi 431 ile 440 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [MODEM Ağda Kayıtlı Değil (Şebeke Hatası) Çözüm 4.1 - 4.2 - 4.3 / 12.11.2013

Yeni Üye
    Nereden
    izmir
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı ferhatt_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladim ozaman yapacagin tek sey XXAEMG4 romundaki modem dosyasini XXEMF6 romundaki var olan modemle degisirmen eger tecruben varsa bu konuda sana sunu oneririm
    XXAEMG4 romumdaki modeme ait dosyalari XXEMF6 romunun modem dosyasi ile degistirmendir sonrasinda modem dosyasini degistirmis oldugun XXEMF6 romunu tekrar odinle flashla.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    O kadar uzman değilim özel mesaj atarak varsa forumda bu konuyla ilgili bilgilendirme veya sen yardımcı olursan sevinirim

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arkadaşlar bu zuluman patch modem ve patch kernel in kullanımı (nasıl yüklendiği) hakkında bilgi verebilirmisiniz ? 4.3 romlarda arıza patch in çalışmadığı yazılmış sanırım ama şu an 4.3 rom kullanıyorum ve arıza patch yüklü bende

Yeni Üye ferhatt_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    17 mesaja 18 teşekkür aldı
    Almanya romundaki modem dosyasi ile tr romundaki modem dosyasini yer degistir ag hatasi vermemesi gerekiyor fakat bu yaptigin isi iyi bilmen lazim yoksa telefonu brick yaparsin..

Konu ferhatt_54 tarafından (03.Aralık.2013 Saat 20:13 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    Alıntı headstone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu zuluman patch modem ve patch kernel in kullanımı (nasıl yüklendiği) hakkında bilgi verebilirmisiniz ? 4.3 romlarda arıza patch in çalışmadığı yazılmış sanırım ama şu an 4.3 rom kullanıyorum ve arıza patch yüklü bende
    4.3 romunu kurduktan sonra root islemini yapiyorsun sonra recovery moddan wipe cache yaptiktan sonra ilk yapman gerken kerneli yuklemen sonrasinda tekrar wipe cache yapman sonrasinda modemi yukleyerek sonkez tekrar wipe cache yap reboot yeniden baslat sorunsuz kullan..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak.
    Konu ferhatt_54 tarafından (03.Aralık.2013 Saat 20:14 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    saolasın kardeşim de bu patchler custom romlar için uygun mudur ?

Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    Denemedim ama uyma ihtimali yuksek.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    11
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Arkadaşlar 4.3 yükledikten sonra hattın gelebilmesi için kernel yüklemeden modem dosyasını cwmden yükleyebilirmiyiz ?
    Yüklesek acaba hat gelirmi ? Çünkü benim bu kerneli yükledikten sonra telefonum aşırı derecede kasılmaya başladı ve hiç bi şekilde de düzelmiyo. Acaba bu kasılma kernelden kaynaklı olabilirmi ? bilgisi olan varmı ?

Aktif Üye lokenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    nereye
    Ettiği Teşekkür
    17
    17 mesaja 19 teşekkür aldı
    Alıntı furkhann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 4.3 yükledikten sonra hattın gelebilmesi için kernel yüklemeden modem dosyasını cwmden yükleyebilirmiyiz ?
    Yüklesek acaba hat gelirmi ? Çünkü benim bu kerneli yükledikten sonra telefonum aşırı derecede kasılmaya başladı ve hiç bi şekilde de düzelmiyo. Acaba bu kasılma kernelden kaynaklı olabilirmi ? bilgisi olan varmı ?
    Kernel zaten romun orjinal kernel i sadece modem yamasi uygulanmis orjinalde sorunlu bir kernel isterseniz litegx kernellerden kurabilirsiniz onlar daha performanslidir..

''sürç-i lisan ettiysek affola''

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    11
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    4.3 yazılımı düzenlenip tekrar sunulucakmış sammobile de belki bu hatalar romdan kaynaklı olabilir.Ben önce kerneli ardından modemi flashlıyodum.benim sıkıntım bu kernelden olabilirmi onu anlayamadım ben

Aktif Üye lokenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    nereye
    Ettiği Teşekkür
    17
    17 mesaja 19 teşekkür aldı
    Alıntı furkhann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4.3 yazılımı düzenlenip tekrar sunulucakmış sammobile de belki bu hatalar romdan kaynaklı olabilir.Ben önce kerneli ardından modemi flashlıyodum.benim sıkıntım bu kernelden olabilirmi onu anlayamadım ben
    hocam bu 4.3 kullanılacak rom deyil stabil bir surum cıkana kadar kendim 20 gun dayana bildim 4.3 e suan 4.1.2 deyim stabil bir rom kurup sorunsuz 4.3 u bekleyin bence kernellerlede pek duzelmiyor

Sayfa 44 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 34424344454654 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler