Sayfa 46 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 36444546474856 ... SonuncuSonuncu
Toplam 721 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 460 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [MODEM Ağda Kayıtlı Değil (Şebeke Hatası) Çözüm 4.1 - 4.2 - 4.3 / 12.11.2013

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Arkadaşlar yardım edebilecek yok mu ?

Yeni Üye
    Nereden
    Şanlıurfa
    Ettiği Teşekkür
    34
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Alıntı ferhatt_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende sonunda karar verdim dün 4.3 ten 4.1.2 sürümne dönmeyi geçişte imei ve ağda kayıtlı değil hatası aldım sorunu bilgim dahilinde çözdüm 4.3 şarj konusunda çok kötü sabah fullken akşama %40 falan düşmekte fakat 4.1.2 sürümündeyken böle değil bügün bütün gün denedim maşallah %88 suanda 4.3 sürümü olmuş olsaydı %40 diyebilirim.Aynı zamanda performans açısından da kötü yavaş sğır çalışan bir rom bir çok çıkan kerneller var hepsini ayrı ayrı kurarak denememe rağmen 4.1.2 deki gibi performansı alamadım alamıyorum ben şuanda 4.1.2'deyim çok memnunum ayrıca 4.3te şunu farkettim akıllı bekleme modu düzgün çalışmamakta ama 4.1.2 sıkıntısız çalışıyor ve daha bir çok sıkıntısıda var şuanlık 4.1.2 sürümündeyim stabil 4.3 çıkana kadar..
    Kardeş hangi romu kurdun. Ben neat rom kurdum maalesef ağda kayıtlı değil hatası aldım ve pach ve modem dosyası etki etmedi

Yeni Üye ferhatt_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    17 mesaja 18 teşekkür aldı
    Alıntı crypto63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş hangi romu kurdun. Ben neat rom kurdum maalesef ağda kayıtlı değil hatası aldım ve pach ve modem dosyası etki etmedi
    I9300XXEMF6 CP I9300XXEMA5 CSC I9300JVEMF1 Tr romu kurdum gecis imei 00049 lu oldu root explorer ile efs yedegimi geri yukledim sonrasinda XXMGE4 modemini sayfanin ilk 1sinde linkten *****ip recovery moddan kurdum ve mutlu son dediklerimi uygularsan sorun olmaz bende olmadi hallettim yazilimdan sonra teli rootlamayi unutma..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Arkadaşlar lütfen yardımcı olun bana. Sorunumu özetledim burada :

http://forum.andronova.net/showthrea...-Problemi-(S3)

Uzman Üye agabey_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    585
    455 mesaja 1,480 teşekkür aldı
    Zuluman rumuzlu arkadasimiz Türk imiş. Gurur duydum ve tum calismalarina ait linki 1.measaja ekledim.

Yeni 4.3 e ait modem ve kerneli yukledim. Sanki sarj ve tus kilidinden uyanista hizlanma oldugunu gordum.
    Lütfen.....;
    Tüm konularda görüş bildirelim,

beğendiğimiz çalışmalarda TEŞEKKÜR butonuna tıklayarak beğendiğimizi gösterip, konuların devamına katkıda bulunmuş oluruz.

6. 2 kişi agabey_42 üyemize teşekkür etti:

crypto63 (15.Aralık.2013),ferhatt_54 (15.Aralık.2013)

Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    Alıntı agabey_42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zuluman rumuzlu arkadasimiz Türk imiş. Gurur duydum ve tum calismalarina ait linki 1.measaja ekledim.

Yeni 4.3 e ait modem ve kerneli yukledim. Sanki sarj ve tus kilidinden uyanista hizlanma oldugunu gordum.
    yani rom suanda 4.1.2 deki gibi performanslı çalışmaktamıdır eğer öleyse 4.3 geçerim en önemlisi şarj benim için ben şarj olayı 4.1.2 deki gibi gitmediğinden ve yavaş çalışmasından dolayı 4.1.2 geri dönüş yaptım şu anda sorunsuz çalışmaktamıdır denedinmi.??

Aktif Üye
    Nereden
    Memleket: Balıkesir Yaşam: Mardin
    Ettiği Teşekkür
    19
    20 mesaja 20 teşekkür aldı
    Alıntı tutturgac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam şimdi imei yazdırdım geldim. Eski bir nokia'dan yazılmış. Sanırım üzerine de arızapatch yapmışlar sanırım, anabant sürümünde arızajb yazıyor 4.1.2 Ma2 sürümü yüklü şuanda gördüğüm kadarıyla.

Sizden ricam, şimdi ben custom rom yüklemeden önce nelere dikkat etmeliyim. 1 senedir custom romlara alıştığım için bu stock sürümlerle devam edebileceğimi sanmıyorum. Adım adım işlemleri tarif ederseniz çok sevinirim. Olaya hakimim 1yıldır yüklemediğim kernel,rom kalmadı, genel hatlarıyla imei sıkıntısı olmaması için neler yapmalıyım belirtirseniz memnun olurum.
    En başta yapman gereken Efs back up alman çünkü gecislerde her zaman imei kaybetme riskin var. Ayrica Ariza apkyi bulundur. Cm 10.1 4.1.2( Mg4 modem öncesi) 4.2.2 lerde Arıza Patch ile zorun yasamassin. 4.3 ve 4.4 ler icin Zulumanin yaptığı modemler bende her zaman ise yaradı. Ben telefona sadece Cm 4.3.1 bir kurmadim o konuda pek bi fikir belirtemem. Şu anda GMK6 rom kullanıyorum pil ve akicilik çok güzel herhangi bir sorun yaşamadım 3.5 saat falan ekran açık dayanıyor pil.

--GALAXY S3--

Aktif Üye
    Nereden
    Memleket: Balıkesir Yaşam: Mardin
    Ettiği Teşekkür
    19
    20 mesaja 20 teşekkür aldı
    Alıntı ferhatt_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani rom suanda 4.1.2 deki gibi performanslı çalışmaktamıdır eğer öleyse 4.3 geçerim en önemlisi şarj benim için ben şarj olayı 4.1.2 deki gibi gitmediğinden ve yavaş çalışmasından dolayı 4.1.2 geri dönüş yaptım şu anda sorunsuz çalışmaktamıdır denedinmi.??
    MJ9 öyle idi ama MK6 çok çok fark ettirdi bundan emin olabilirsin. Çok vakit sonra ram temizledigimde 550mb ları gördüm

--GALAXY S3--

Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    Alıntı bigadicking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MJ9 öyle idi ama MK6 çok çok fark ettirdi bundan emin olabilirsin. Çok vakit sonra ram temizledigimde 550mb ları gördüm

Him ozaman ben zaten MK6 yi *****mistim yani kurubilirim zaten gerekli yedeklemem ve modem patch mevcut kernelde rom ile birlikte *****dim fakat kafanmin takildigi husus bu rom hangi surum ingilteremi irlandami yoksa almanya surumumu ayrıca forum.xda-developers'da cwmn recovery'den yükleme yapıyor demekte bu mevcut olan 4.3 üzerine oluyomu şimdi denedim 4.1.2 ye olmadı 4.3 ingiltere romu flashlıcam şuanda.?

Konu ferhatt_54 tarafından (15.Aralık.2013 Saat 17:07 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    Alıntı bigadicking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yanlız araştırmalarıma göre bu MK6 rom sızıntı rom'muş ama orjinalinden farksızmış *****iyorum suanda 874mb civarında performansı http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1835931 paylaşan arkadaş iyi normal çıkan sürümüne göre demekte bakalım deneyip göreceğiz

Sayfa 46 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 36444546474856 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler