Sayfa 47 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 37454647484957 ... SonuncuSonuncu
Toplam 721 adet sonuctan sayfa basi 461 ile 470 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [MODEM Ağda Kayıtlı Değil (Şebeke Hatası) Çözüm 4.1 - 4.2 - 4.3 / 12.11.2013

Aktif Üye
    Nereden
    Memleket: Balıkesir Yaşam: Mardin
    Ettiği Teşekkür
    19
    20 mesaja 20 teşekkür aldı
    Alıntı ferhatt_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Him ozaman ben zaten MK6 yi *****mistim yani kurubilirim zaten gerekli yedeklemem ve modem patch mevcut kernelde rom ile birlikte *****dim fakat kafanmin takildigi husus bu rom hangi surum ingilteremi irlandami yoksa almanya surumumu ayrıca forum.xda-developers'da cwmn recovery'den yükleme yapıyor demekte bu mevcut olan 4.3 üzerine oluyomu şimdi denedim 4.1.2 ye olmadı 4.3 ingiltere romu flashlıcam şuanda.?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben ilk çıktığı zaman Dump olanindan kurmustum daha sonra JustArchi test romu da paylaştı bence o daha güzel bir kurulum sağlar ben şu anda gayet memnunum Antutu Benchmark ile 18500 civarı bi puan aldım gayet iyi benim için su an

--GALAXY S3--

Yeni Üye ferhatt_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    17 mesaja 18 teşekkür aldı
    Alıntı bigadicking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ilk çıktığı zaman Dump olanindan kurmustum daha sonra JustArchi test romu da paylaştı bence o daha güzel bir kurulum sağlar ben şu anda gayet memnunum Antutu Benchmark ile 18500 civarı bi puan aldım gayet iyi benim için su an

Suanda kurdum dun ugrasmalarim sonucunda 4.3 gecis yaptim suanda sorun yok gibi bakalim kullandikca belli olur sikintilari normal mj9 a gore iyi fena degil hatta kurulumda ise normal mj9 gibi tek paket degil mk6 ise paket paket modem csc ap ve bl dosyalari ayri yapilandirilmis bakalim deneyip gorecegiz

Aktif Üye
    Nereden
    İstanbul, Turkey
    Ettiği Teşekkür
    33
    10 mesaja 12 teşekkür aldı
    Be bir türlü anlamadım bu konuyu cahilliğime verip biri anlatırsa sevinirim.
    Telefona bugün imei attırdım. telefoncu taaa 4,0,4 bir rom yüklemiş. şimdi ben güncelleme yapamayacak mıyım? cynogen kullaıyordum hep. artık hayal mi oldu?

Aktif Üye
    Nereden
    Ettiği Teşekkür
    19
    Alıntı Lord61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefona bugün imei attırdım. telefoncu taaa 4,0,4 bir rom yüklemiş. şimdi ben güncelleme yapamayacak mıyım? cynogen kullaıyordum hep. artık hayal mi oldu?
    En son ariza patch uygula daha sonra Cyanogenmod kur herhangi bir sorun cikmayacaktir. Tabi bu işleme baslamadan önce Efs yedeklemesi yapmayı unutma

--GALAXY S3--

5. bigadicking üyemize teşekkür edenler:

Lord61 (16.Aralık.2013)

Aktif Üye
    Nereden
    Kayseri
    Ettiği Teşekkür
    33
    36 mesaja 47 teşekkür aldı
    Alıntı Lord61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    efs yedeğini alıp 4.3 e yükseltebilirsiniz geri yalnız efs yedeğinizi mutlaka alınız ve forumda acılmış konularda da modem ve ağ sorunu kısmına göz atınız sonrasında sorun yaşarsanız
    Lütfen.....;
    Tüm konularda görüş bildirelim,
    Beğendiğimiz çalışmalarda TESEKKÜR butonuna tıklayarak beğendiğimizi gösterip, konuların devamına katkıda bulunmuş oluruz.
    Webtasarım-Grafik-Android Programlama-Facebook Programlama

7. stroke üyemize teşekkür edenler:

Lord61 (16.Aralık.2013)

Aktif Üye
    Nereden
    İstanbul, Turkey
    Ettiği Teşekkür
    33
    cm 10.2 yüklemeyi deneyeceğim klon imei li s3 cihazıma.
    Anladığım kadarıyla baseband a uygun bir kernel ve patchli modem bulmam lazım.
    Bunlardan önce de cm 10.2 stable in basebandını öğrenmem gerekiyor.

Ben bunu bulamadım. Acaba bilen var mı? Ayrıca yapacağım işlemleri basamak basamak yazabilecek arkadaşlara çok minnettar olurum.

Aktif Üye
    Nereden
    İstanbul, Turkey
    Ettiği Teşekkür
    33
    Alıntı tutturgac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faturalı değil hocam, durumu bilerek almıştım telefonu.
    aynı sorun bende de vardı daha bugün imei attırdım. 4.0.4 yüklediler. ve yine sizin gibi cm 10.2 kullanıyordum. ve belirsizlikle bekliyorum şuan .
    Büyük sıkıntı

Yeni Üye
    Nereden
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Hocam mk6 ya geçiş yaptım cyanogenmod kullana kullana gına gelmişti biraz farklılık olsun dedim attım şebeke hatası verdi zuluman patch ve kernel yükledim fakat ben bu kerneli kullanmak istemiyorum değiştirebilirmiyim bundan sonra?

Aktif Üye
    Nereden
    Ettiği Teşekkür
    19
    Alıntı kulukenes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam mk6 ya geçiş yaptım cyanogenmod kullana kullana gına gelmişti biraz farklılık olsun dedim attım şebeke hatası verdi zuluman patch ve kernel yükledim fakat ben bu kerneli kullanmak istemiyorum değiştirebilirmiyim bundan sonra?
    Maalesef hocam Patch li bir kernel olmadiktan sonra kullanamazsınız farklı kernel. Herhangi bir kernel patcher da yok

--GALAXY S3--

12. bigadicking üyemize teşekkür edenler:

kulukenes (16.Aralık.2013)

Yeni Üye
    Nereden
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Hadi ya kötü oldu bu fakat samsung 4.3 dağıtımına tekrar başladı türkiye dağıtımı başladığı zaman kurtulacağız bu dertten.

Sayfa 47 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 37454647484957 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler