Sayfa 51 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 41495051525361 ... SonuncuSonuncu
Toplam 721 adet sonuctan sayfa basi 501 ile 510 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [MODEM Ağda Kayıtlı Değil (Şebeke Hatası) Çözüm 4.1 - 4.2 - 4.3 / 12.11.2013

Yeni Üye ferhatt_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    17 mesaja 18 teşekkür aldı
    Alıntı Lord61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazı kerneller ile patch lenmiş modemlerle birlikte klon imei li cihazlar 4.3 geçebiliyormuş. zuluman ın kernelleri haricinde hangi kerneli tavsiye edersiniz.
    Googy-max ve LiteGx- kernellerini tavsiye ederim sorunsuz calismakta tum surumlerini yukledim sadece LiteGX in 3.6.0 surumunde sorun oldu digerleri sorunsuz calismaktadir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu ferhatt_54 tarafından (22.Aralık.2013 Saat 13:14 ) değiştirilmiştir.

2. ferhatt_54 üyemize teşekkür edenler:

Lord61 (27.Aralık.2013)

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    ALLAH RAZI OLSUNNN... süpersinizzz!!!

4. yaassiin üyemize teşekkür edenler:

hafizulkurra (10.Ocak.2014)

Aktif Üye
    Nereden
    İstanbul, Turkey
    Ettiği Teşekkür
    33
    10 mesaja 12 teşekkür aldı
    googy-max kernel son sürümü ile denedim ağda kayıtlı değil uyarısı verdi hemen zuluman ın kerneli flashladım bende. bilginiz olsun.

Alıntı ferhatt_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Googy-max ve LiteGx- kernellerini tavsiye ederim sorunsuz calismakta tum surumlerini yukledim sadece LiteGX in 3.6.0 surumunde sorun oldu digerleri sorunsuz calismaktadir.

Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    Alıntı Lord61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    googy-max kernel son sürümü ile denedim ağda kayıtlı değil uyarısı verdi hemen zuluman ın kerneli flashladım bende. bilginiz olsun.
    Ben googy-max en son surumunu denemedim ama dogrudur olabilir litegx'de son 3.6.0. Surumundede ayni hatayi aldim yukleyecek olanlarin bilgi olmus oldu bu durumda

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Allah senden razı olsun kardeşim benim s3 uçtuydu sen olmasaydın

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Arkadaşlar 4.3 sorununu zuluman'ın patch'ini ve modemini kurarak hallediyorum fakat Cyanogenmod kullanamıyorum. Bir türlü olmuyor. Kurduğumda İmei kayboluyor. Zuluman'ın kernelini ve modemi denedim sistem açılmadı. Farklı bir kernel ve zuluman'ın modemini denedim imei geri gelmedi yine.

Ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun. Cm 10.2 stabil sürüm kullanmak istiyorum.

Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    13
    Alıntı tutturgac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 4.3 sorununu zuluman'ın patch'ini ve modemini kurarak hallediyorum fakat Cyanogenmod kullanamıyorum. Bir türlü olmuyor. Kurduğumda İmei kayboluyor. Zuluman'ın kernelini ve modemi denedim sistem açılmadı. Farklı bir kernel ve zuluman'ın modemini denedim imei geri gelmedi yine.

Ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun. Cm 10.2 stabil sürüm kullanmak istiyorum.
    litegx kerneli ile MG4 modemini flaslamayi dene bi kac arkadaş bu yontemle CM kullanabilmisler.

Yeni Üye kralaras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    28
    14 mesaja 18 teşekkür aldı
    arkadaşlar 4.4 cm yada aokp vs romlarda benim yine şebeke hatası oluyor. 4.3 - 4.1 vs sıkıntı yok fakat sadece 4.4 tabanlarda oluyor nasıl çözebilirim ???

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı ferhatt_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    litegx kerneli ile MG4 modemini flaslamayi dene bi kac arkadaş bu yontemle CM kullanabilmisler.

Bu işlemlerden sonra telefon açılmıyor benim. Reset attıktan sonra siyah ekranda kalıyor. Litegz ile denedim aynı şey oldu. Googymax ile de böyleydi maalesef. Çözemedim gitti.

Bir de hocam farkettiğim şu. Örneğin Samsung'un romlarını kurduğumda İmei yerinde duruyor sadece hat yok görünüyor. Bu durumda patch'li modemi ve kerneli kurmak hemen çözüyor sorunu.

Ancak Cyanogenmod kurduğumda İmei kayboluyor. Ayarlardan baktığımda boş görünüyor. Böyle olunca geri gelmiyor bir daha imei ve şebeke.
    Konu tutturgac tarafından (28.Aralık.2013 Saat 12:04 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı kralaras Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 4.4 cm yada aokp vs romlarda benim yine şebeke hatası oluyor. 4.3 - 4.1 vs sıkıntı yok fakat sadece 4.4 tabanlarda oluyor nasıl çözebilirim ???
    Hocam 4.3 aokp yada cm romlarda sıkıntıyı nasıl çözüyorsunuz ?

Sayfa 51 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 41495051525361 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler