Sayfa 67 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 17576566676869 ... SonuncuSonuncu
Toplam 721 adet sonuctan sayfa basi 661 ile 670 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [MODEM Ağda Kayıtlı Değil (Şebeke Hatası) Çözüm 4.1 - 4.2 - 4.3 / 12.11.2013

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    15
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    çok teşekkür ederim cevap için
    kernel temizleyici kullanıp yükledim zaten ona rağmen yapı
    bu verdiğiniz kerneli deniyeceğim
    şimdiden teşekkürler

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    15
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    arkadaşlar sorunum çözüldü yapımda ve yayında emeği geçen herkese teşekkür ederim

Yeni Üye
    Nereden
    Şanlıurfa
    Ettiği Teşekkür
    34
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    myaldir kardeşe teşekkür ederim. Verdiğin modem dosyası ve kerneli ile birlikte impremium 4.3 rom a kurdum (impremium son versionu rootlu değil rootlamanız gerekli). Şebeke sorunu çözüldü. Daha evvel bu roma zuluman modemi ile birlikte boeffla 5.2 kernelini kurmuştum . şebeke gelmişti...
    Bu tür bilgileri buraya paylaşırsak klon imei arkadaşlar için çok faydalı olacaktır. çünkü 4.3 romların stabil olanlar gerçekten çok kullanışlı. impremium 4.3 son versionunu kurmanuzu ve kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim
    Konu crypto63 tarafından (29.Mart.2014 Saat 12:54 ) değiştirilmiştir.

4. crypto63 üyemize teşekkür edenler:

myaldir (30.Mart.2014)

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    hocam emeğine sağlık. ben bu modem patc dosyasını *****emiyorum. *****diğimde virüs gibi hemen kayboluyor çalıştırmaya kalkıca. çalışan modem patcher varsasizde banada mail atarmısınız. zanan@gmx.net

Aktif Üye
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    102
    27 mesaja 34 teşekkür aldı
    Alıntı arrepentimiento Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam emeğine sağlık. ben bu modem patc dosyasını *****emiyorum. *****diğimde virüs gibi hemen kayboluyor çalıştırmaya kalkıca. çalışan modem patcher varsasizde banada mail atarmısınız. zanan@gmx.net
    Bu tür dosyaları antivirüs yazılımları virüs gibi algılıyor. Antivirüsünüzü durdurup işinizi bitirdikten sonra aktif hale getiriniz.
    Aksi taktirde benim gönderdiğim e-mail dekine de virüslü diyecektir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    selamunaleykum...benim durumuma çare olursanız ALLAH razı olsun..yurt dışı s3 üme imei attık...4.3 rom yükledim odin ile ve gerekli kernel-modemide
    (mk6)kurduktan sonra evin içinde çekmiyor cam'ın önüne koyuyorum çekiyor..dışarda zaten full çekiyor..ama kapalı alanlarda ağda kayıtlı değile düşüyor telefon..bir fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim...

Aktif Üye
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    102
    27 mesaja 34 teşekkür aldı
    Alıntı destur1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamunaleykum...benim durumuma çare olursanız ALLAH razı olsun..yurt dışı s3 üme imei attık...4.3 rom yükledim odin ile ve gerekli kernel-modemide
    (mk6)kurduktan sonra evin içinde çekmiyor cam'ın önüne koyuyorum çekiyor..dışarda zaten full çekiyor..ama kapalı alanlarda ağda kayıtlı değile düşüyor telefon..bir fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim...
    Arkadaşım, öncelikle geçmiş olsun. IMEI kırdırmak yerine 120 TL verip kayıt ettirmeyi şiddetle tavsiye ediyorum.
    Sırf bu hata yüzünden telefonum çöpe gitti, çünkü Samsung teknik Servis bile çözüm bulamadı, Ana kartı değiştirdi, tabi ücreti karşılığında.
    IMEI değişikliği yapan arkadaş ya bu işi bilmiyor, yada hatalı bir işlem yapmıştır.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı destur1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Octopus'la efs repair yaptırmayı dene

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı myaldir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım, öncelikle geçmiş olsun. IMEI kırdırmak yerine 120 TL verip kayıt ettirmeyi şiddetle tavsiye ediyorum.
    Sırf bu hata yüzünden telefonum çöpe gitti, çünkü Samsung teknik Servis bile çözüm bulamadı, Ana kartı değiştirdi, tabi ücreti karşılığında.
    IMEI değişikliği yapan arkadaş ya bu işi bilmiyor, yada hatalı bir işlem yapmıştır.
    teşekkürler kardeşim cevap için ama pasaport olayı yok..pasaportsuz kayıt sistemi var mı acaba ?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı coskunyp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Octopus'la efs repair yaptırmayı dene

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    cok saol kardeşim araştırıp denicez artık başka çare yok..ankarada makul fiyata yapan bir yer tavsiyesi olan var mı acaba ?

Sayfa 67 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 17576566676869 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler