Sayfa 7 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu
Toplam 721 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [MODEM Ağda Kayıtlı Değil (Şebeke Hatası) Çözüm 4.1 - 4.2 - 4.3 / 12.11.2013

Yeni Üye
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Selamlar;

Dün yurt dışından bir arkadaşım telefon getirdi, vergileri ödenip imei numarası kayıt edildi. Fakat telefon devamlı "Ağda kayıtlı değil" hatası veriyor ve imei numarası için *#06* yaptığımda 004999010640000 /01 geliyor yani kendi imesini cihaz görmüyor. Farklı romlar ve kendi firmware'sini denedim fakat bir türlü sonuca ulaşamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni Üye
    Nereden
    Ukrayna / Kharkov
    Ettiği Teşekkür
    62
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    benım imei numaram gorunuyo ama hala agda kayıtlı hatası alıyorum (ukraıne) turkıyede degılım ne yapabilirim İsim:  Screenshot_2013-10-25-21-39-26.jpg
Görüntüleme: 522
Büyüklük:  7.8 KB (Kilobyte)

Konu hafizulkurra tarafından (25.Ekim.2013 Saat 20:44 ) değiştirilmiştir. Sebep: hata

Aktif Üye
    Nereden
    Kayseri
    Ettiği Teşekkür
    33
    36 mesaja 47 teşekkür aldı
    Alıntı OnurDimli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar;

Dün yurt dışından bir arkadaşım telefon getirdi, vergileri ödenip imei numarası kayıt edildi. Fakat telefon devamlı "Ağda kayıtlı değil" hatası veriyor ve imei numarası için *#06* yaptığımda 004999010640000 /01 geliyor yani kendi imesini cihaz görmüyor. Farklı romlar ve kendi firmware'sini denedim fakat bir türlü sonuca ulaşamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
    arkadaşım ve diger arkadaşlar bu konu boşa acılmadı konun ilk başını okuyun yapın çözülür sorun bu konu onun için acıl dı onurdimli kardeşim ve hafizulkurra arkadaşım konunun birinci sayfaındaki modemi cvw den flaşla düzelir olmazsa yarın akşam yardımcı olurum sana hallederiz şu an şehir dışındayım

Yeni Üye
    Nereden
    Ukrayna / Kharkov
    Ettiği Teşekkür
    62
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Alıntı stroke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ve diger arkadaşlar bu konu boşa acılmadı konun ilk başını okuyun yapın çözülür sorun bu konu onun için acıl dı onurdimli kardeşim ve hafizulkurra arkadaşım konunun birinci sayfaındaki modemi cvw den flaşla düzelir olmazsa yarın akşam yardımcı olurum sana hallederiz şu an şehir dışındayım
    tamam sayın hocam yapıcam olmazsa yapamadım diye ozelden pm atarım hocam gelince duzeltiriz umarım.. ilginiz için teşekkürlerimi bir brc bilirim.

Aktif Üye
    Nereden
    Kayseri
    Ettiği Teşekkür
    33
    Alıntı hafizulkurra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam sayın hocam yapıcam olmazsa yapamadım diye ozelden pm atarım hocam gelince duzeltiriz umarım.. ilginiz için teşekkürlerimi bir brc bilirim.
    yoksa teamwawer ile id ver ben bilgisayarında düzenlim yeni bi odin dosyası upload ediyom şu an onu flaşlıyım sende ögrenmiş olursun

6. stroke üyemize teşekkür edenler:

gulagzi (25.Ekim.2013)

Aktif Üye
    Nereden
    Kayseri
    Ettiği Teşekkür
    33
    arkadaşlarım ve agabey_42 hocam istersen bu linkide konu başına al sen odin ile yapmak isteyenler için
    l9300XXEMG4 modem dosyasını *****mek için tıklayınız.

8. 2 kişi stroke üyemize teşekkür etti:

agabey_42 (25.Ekim.2013),gulagzi (25.Ekim.2013)

Yeni Üye
    Nereden
    türkiye ankara
    Ettiği Teşekkür
    6
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    yaa kardeş banada yardım edin lütfen baş edemiyorum bu isle."sayfaındaki modemi cvw den flaşla düzelir" demiş arkadaş cvw den flaşlamak ne demek abiler çok teknik bir terim geldi bana. biraz daha açsanız
    Alıntı stroke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yoksa teamwawer ile id ver ben bilgisayarında düzenlim yeni bi odin dosyası upload ediyom şu an onu flaşlıyım sende ögrenmiş olursun

Yeni Üye
    Nereden
    türkiye ankara
    Ettiği Teşekkür
    6
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    yaa allah razı olsun. tam bir gün boyunca kim aradı sordu .yok tel kapalı team wiever var. nasıl yapabiliriz.

Aktif Üye
    Nereden
    Kayseri
    Ettiği Teşekkür
    33
    Alıntı gulagzi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa kardeş banada yardım edin lütfen baş edemiyorum bu isle."sayfaındaki modemi cvw den flaşla düzelir" demiş arkadaş cvw den flaşlamak ne demek abiler çok teknik bir terim geldi bana. biraz daha açsanız
    Yarin aksam 8 den sonra yardim ddebilirim su an yoldayim bir arkadsa id verdi yarfim ettim kabul eden pm stsin orda yarin aksam yardimi yaparim elimden geldigince

12. 2 kişi stroke üyemize teşekkür etti:

gulagzi (25.Ekim.2013),hafizulkurra (25.Ekim.2013)

Gold Üye® moonlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    758
    1,857 mesaja 3,415 teşekkür aldı
    arkadaşlar gereksiz tartışmayın ve üsluplarınıza dikkat ediniz birbirnize saygılı olunuz lütfen ... tartışma mesajlarını sileceğim

Sayfa 7 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler