Sayfa 8 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 6789101858 ... SonuncuSonuncu
Toplam 721 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [MODEM Ağda Kayıtlı Değil (Şebeke Hatası) Çözüm 4.1 - 4.2 - 4.3 / 12.11.2013

Gold Üye® moonlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    758
    1,857 mesaja 3,415 teşekkür aldı
    Alıntı gulagzi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa kardeş banada yardım edin lütfen baş edemiyorum bu isle."sayfaındaki modemi cvw den flaşla düzelir" demiş arkadaş cvw den flaşlamak ne demek abiler çok teknik bir terim geldi bana. biraz daha açsanız
    şöyle; cihazın rootlu olmalı ve daha sonra ilk sayfadaki dosyayı *****ip hiç açmadan zipli olarak sd karta yükleyeceksin... cihazı kapatıp power+home+ses yükseltme tuşlarına beraber basarak CWM RECOVERY Moda alacaksın... install zip from sd card'a tıklayıp yüklediğin dosyayı bulacaksın ve üzerine gelince tıklayacaksın (onaylama) çıkan pencerede yes seçeceksin hepsi bu kadar ... bunun adı yükleme yani diğer adı FLASHLAMA...

2. moonlight üyemize teşekkür edenler:

gulagzi (26.Ekim.2013)

Yeni Üye
    Nereden
    türkiye ankara
    Ettiği Teşekkür
    6
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arkadaşlar odinla modem yüklemesi yapabildim allaha şükür. ve Vodafone tr yazısı geldi ve arama yapablidim çok mutluyum . tüm paylaşımşar için teşekkür ederim.

Uzman Üye agabey_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    585
    455 mesaja 1,480 teşekkür aldı
    arkadaşlar odinla modem yüklemesi yapabildim allaha şükür. ve Vodafone tr yazısı geldi ve arama yapablidim çok mutluyum . tüm paylaşımşar için teşekkür ederim.
    rica ederiz, böyle insanlara faydalı olabilmek ne güzel.
    Lütfen.....;
    Tüm konularda görüş bildirelim,

beğendiğimiz çalışmalarda TEŞEKKÜR butonuna tıklayarak beğendiğimizi gösterip, konuların devamına katkıda bulunmuş oluruz.

Yeni Üye
    Nereden
    türkiye ankara
    Ettiği Teşekkür
    6
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    sizede teşekkür ederim. ama ben odin ile yüklme yapın denilen yerden *****dim. ve odin 187 *****din pda yerine 12 mb lık veriyi girdim strat dedim ve tam 1 dak kada oldu. quoteyede selamlae ve teşekkürler

Alıntı moonligth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şöyle; cihazın rootlu olmalı ve daha sonra ilk sayfadaki dosyayı *****ip hiç açmadan zipli olarak sd karta yükleyeceksin... cihazı kapatıp power+home+ses yükseltme tuşlarına beraber basarak CWM RECOVERY Moda alacaksın... install zip from sd card'a tıklayıp yüklediğin dosyayı bulacaksın ve üzerine gelince tıklayacaksın (onaylama) çıkan pencerede yes seçeceksin hepsi bu kadar ... bunun adı yükleme yani diğer adı FLASHLAMA...

Aktif Üye
    Nereden
    Kayseri
    Ettiği Teşekkür
    33
    36 mesaja 47 teşekkür aldı
    demkekki emekler boşa gitmiyor arkadaşlarımızda paylaşılan emeklerin degerini bilse ama neyse konuşmuyum ben

Yeni Üye jailbroken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    4
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    unutmamamız gereken su xxemg4 den sonra efs yapısı değişti , xxemg4 çıkmadan önce klon imei attıran arkadaşlar xxemg4 lü bir rom ya da direk bu modem dosyasını yüklerler ise imei gider ariza patch işe yaramaz yeniden iemi attırmaları gerekir. tavsiyem xxemg4 ve üzeri olan modem dosyalı romları yüklemesin bu kişiler. Yüklemek istiyorlarsa risk almışlarsa ne olur ne olmaz diye .zip in içindeki modem dosyasını silip tekrar çzip oluşturup cwm den yüklesinler. saygılar

8. jailbroken üyemize teşekkür edenler:

hafizulkurra (28.Ekim.2013)

Yeni Üye
    Nereden
    Ukrayna / Kharkov
    Ettiği Teşekkür
    62
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Alıntı jailbroken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    unutmamamız gereken su xxemg4 den sonra efs yapısı değişti , xxemg4 çıkmadan önce klon imei attıran arkadaşlar xxemg4 lü bir rom ya da direk bu modem dosyasını yüklerler ise imei gider ariza patch işe yaramaz yeniden iemi attırmaları gerekir. tavsiyem xxemg4 ve üzeri olan modem dosyalı romları yüklemesin bu kişiler. Yüklemek istiyorlarsa risk almışlarsa ne olur ne olmaz diye .zip in içindeki modem dosyasını silip tekrar çzip oluşturup cwm den yüklesinler. saygılar
    ben aynı durumdan muzdaribim Sayın jailbroken hocam.. ne yüklüyeyim ne yapayım ne olursun yardım et.. İMEİ çakma benim ki ama geri getirdim ama ağda kayıtlı değil hatası alıyorum.
    Konu hafizulkurra tarafından (28.Ekim.2013 Saat 20:17 ) değiştirilmiştir.

Yardım Sever Üye serkaon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    344
    39 mesaja 40 teşekkür aldı
    Çakma imei olmamasına rağmen omeganin 4.2 romunu yükledikten sonra benim de şebeke gitti bu sayede çözdüm. Bu şekilde bir sorun başına gelenlerin bu şekilde sorunu çözülecektir. Yardımı geçen herkese teşekkür ederim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni Üye
    Nereden
    Ukrayna / Kharkov
    Ettiği Teşekkür
    62
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Sayın Admin Abilerim ve Sayın Üye Arkadaşlarım ve Abilerim.. burada şunu itiraf etme gereği duydum ''STROKE'' isimli Namı değer MURAT Abime Şükranlarımı Sunmayı Bir Borç Bilirim...!

Nerden baksanız 10 günlük imei ve şebeke sorunumun derdine bir çare,bir merhem oldu.. ve bundan ziyade bizzat benimle ilgilendi ve işlerimi çözdü Elhamdülillahh bu mutlu mesajımı forumda ki abilerime ve kardeşlerime sunma gereği duydumm.. Forum Andranova iyi ki varsınız.. UKRAİNE den selamlar..

12. hafizulkurra üyemize teşekkür edenler:

stroke (30.Ekim.2013)

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    cmw den yükleyince şebeke geliyor ama ben root istemiyorum odin ile yüklediğimde root suz şekilde şebeke gelmiyor imei numaramda yerinde nasıl çözebilirim..
    Konu stability tarafından (31.Ekim.2013 Saat 17:35 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 8 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 6789101858 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler