Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ekrana az enerji gidiyor telefon tamircisi yada anlayandan yardım lazım

Yeni Üye
    Nereden
    united states VA
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Unhappy Ekrana az enerji gidiyor telefon tamircisi yada anlayandan yardım lazım

Arkadaşlar meraba daha öncede bikaç defa aynı problemi yaşadım telefon kitlenip ekran pembemsi çzigi çizgi oluyordu reset atıyordu en son başıma tekrar geldi telefon birdaha açamadım hiçbirşeye tepki vermiyordu bildiğim bütün yolları denedim sonra yazıcıoğlunda bi tamirciye götürdüm adam açdı enerji yoollarını takip etti falan darj kısmından kaynaklanyıyor falan dedi sonra resimdeki parçayı sanırım direnç bu havyayla söktü denedi falan telefon açıldı yalnız bunu sökünce telefon ekrana wifi 3g vs alt bileşenlere giden enerji miktarı düştü ekran çok çok silik batarya %65 deyken falan dahada düşüyor wifi yada 3g açınca bloototh açınca yani telefon daha çok enerji ttüketmeye başlayınca enerji paylaşımından ekran kararıyor baya elindeki eski telefonlardan benzer parçadan bulup takmaya çalıştı olmadı yaparsam 100 liraya yaparım dedi şuan durumum yok pek bana uyguna tamir ettirebileceğim yer önericek yada kendimde biraz beceririm bu işleri bu anlıyan birisi anlatırsa çok sevinirim iyi forumlar İsim:  s3_pcb_back.jpg
Görüntüleme: 166
Büyüklük:  105.2 KB (Kilobyte)

Yeni Üye
    Nereden
    united states VA
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    telefonun büyük olan power entegresi değişicekmiş sanırımrım burda istanulda yada kocaelide fiyat verebilcek var mı?