Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İ9500 takas

Yardım Sever Üye teknopat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Ettiği Teşekkür
    202
    17 mesaja 18 teşekkür aldı

İ9500 takas

iyi akşamlar arkadaşlar i9500 beyaz var bende doğru dürüst rom çıkmadığı için telefona i9505 ile takas yapmak mantıklı mı sizce yorumlarınızı bekliyorum.

Deneyimli Üye
    Nereden
    mersin
    Ettiği Teşekkür
    97
    52 mesaja 65 teşekkür aldı
    Alıntı teknopat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar i9500 beyaz var bende doğru dürüst rom çıkmadığı için telefona i9505 ile takas yapmak mantıklı mı sizce yorumlarınızı bekliyorum.
    bence kesinlikle mantıklı değil başka bir telefon olsa anlarım da aynı telefonun diğer modeline niçin değiştiriyorsunuz ki o 4 çekirdek bu elinizdeki 8 çekirdek ? lte zaten ülkemizde yok yani bir artınızın olduğunu göremiyorum

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Keinlikle mantikli kardesim bir kere Turkiye versiyonun ekran karti eski open gl 3.0 destegi yok 9505 in islemcisi daha hizli eger imkanin varsa degistir guncelleme daha once geliyor ona

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aktif Üye
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    22
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    elindeki garantil cihazdır diye düşünüyorum o telefonuna bir burda kimse rom paylaşmıyor o 9505 şi alırsan onu resmi türkiye çıkışı yok artı garantiside yok o telefonun üstüne 500 tl de verseler telefonumu vermem

Nereden
    Trabzon
    Ettiği Teşekkür
    202
    Alıntı kraldost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elindeki garantil cihazdır diye düşünüyorum o telefonuna bir burda kimse rom paylaşmıyor o 9505 şi alırsan onu resmi türkiye çıkışı yok artı garantiside yok o telefonun üstüne 500 tl de verseler telefonumu vermem
    İşin gerçeği rom geliştirme konusunda biraz hareketlenme olsa satmayı düşünmicemde durum ortada kimse sallamıyor bu telefonu

Aktif Üye
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    22
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    ben senden daha kötüydüm ama artık hevesim kalmadı ihtiyacım olan her şey bu telefonda var sen nasıl bir değişiklik istiyorsun söyle beliki senin için bişiler bulurum

Nereden
    Trabzon
    Ettiği Teşekkür
    202
    Alıntı kraldost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben senden daha kötüydüm ama artık hevesim kalmadı ihtiyacım olan her şey bu telefonda var sen nasıl bir değişiklik istiyorsun söyle beliki senin için bişiler bulurum

Sağol kardeşim şu an için satmaktan vazgeçtim CyanogenMod rom arıyorum ne zaman çıkacak diye bekliyorum.Bide Sense5 arayüzlü rom bile yapmışlar İ9505e bize tabiki hiç bir şey yok güya kodlar yayınlandı i9500 için
    http://www.*******.com/watch?v=de95e-XlAQc
    Konu teknopat tarafından (18.Kasım.2013 Saat 10:52 ) değiştirilmiştir.