Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FACEBOOK vb. Bütün uygulamalar gitti GALAXY GİO S5660

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Question FACEBOOK vb. Bütün uygulamalar gitti GALAXY GİO S5660

Arkadaşlar ben geçen bir forumda skyfireyi araştırıyodum.. Birisi yazmıştı arama motoru bulmuyosa androidi silin bir daha yükleyin demişti bende öyle yaptım ve tabiki bütün uygulamalar gitti bende bir daha yüklemek istedi ama yüklüyemedim daha önce bende olan uygulamaların hiçbiri androide gözkmüyo ne yapıcağımı şasırdım bidaha fabrika ayarları yaptım yine olmadı ne yapacagımı şaşırdım ne olur yardım edin

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı beycoslu65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben geçen bir forumda skyfireyi araştırıyodum.. Birisi yazmıştı arama motoru bulmuyosa androidi silin bir daha yükleyin demişti bende öyle yaptım ve tabiki bütün uygulamalar gitti bende bir daha yüklemek istedi ama yüklüyemedim daha önce bende olan uygulamaların hiçbiri androide gözkmüyo ne yapıcağımı şasırdım bidaha fabrika ayarları yaptım yine olmadı ne yapacagımı şaşırdım ne olur yardım edin
    Uygulamaların markette aranınca gözükmemesinin nedeni bölge kısıtlaması. Türkiye'de popüler uygulamalr görüntülenemiyor. Bunu aşmanın tek yolu market bölgesini değiştirmektir. Bu da cihazınıza root erişimi kazandırmak ile olur.

Yeni Android ecan97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    arkadaş önce markete gmail hesabını tanıt çözülmez ise superoneclick ile 1 dk da root at sonra market access den t mobile olarak göster simini bu kadar .
    Galaxy Gio ve Nexus 7 Kullanıcısı
    Tam bir f/p delisi...

Her türlü sorularınızı bekliyorum. Gerek yazılımsal gerek donanımsal...

Her cihaz için rom listesi ve incelemeler çok yakında!!

Nexus 7 kullanıcıları için bir topic istiyoruz. Forum yöneticileri bu konu ile ilgilenirse seviniriz.

<<<<<Teşekkür Butonu Solda

Bu Konu için Etiketler