Swype'ın yönetim birimi üyelerinden Brian Yee Swype 3.0'ı ve yeni geliştirmiş oldukları özellikleri tanıttı.. Genel olarak özetlemek gerekirse üç büyük iyileştirme göze çarpıyor:

Kelime Düzeltme, Yatay Tahmin Listesi ve Kaydırılabilir Klavye..Birçok Samsung kullanıcısının zaten aşina olduğu Swype uygulaması yeni yüzüyle birlikte BETA sürecine başladı.. Swype, birçok kullanıcı için zaman zaman işkence haline gelen dokunmatik ekran üzerindeki klavye kullanımını çok daha basite *****geyerek kullanım kolaylığı sağlamaktadır..

Yazmak istediğiniz kelimeyi, isterseniz parmağınızı harfler arasında sürükleyerek isterseniz de standart yöntemle yazabilirsiniz.. v3 ile birlikte Swype ayrıca Kelime Düzeltme fonksiyonunu kullanıcılarına sunmaktadır.. Örnek vermek gerekirse "Alışveriş" yazmak isterken yanlışlıkla eliniz kaymış ve "Alışberiş" yazmışsanız Swype bunu sizin için otomatik olarak algılıyor ve o kelimeyi düzeltiyor..

Ayrıca 3.0 versiyonuyla birlikte Swype artık tablet dostu bir hal alıyor ve daha büyük tuşların yanısıra Kaydırılabilir Klavye sistemini sunuyor.. Klavyenizi isterseniz ekranınızın ortasında isterseniz sağında ya da solunda kullanabiliyorsunuz..

Swype 3.0'ı BETA olarak test etmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.. Fakat hatırlatılması gereken küçük bir nokta var.. Eğer Swype uygulaması telefonunuzda yüklü olarak geliyorsa yeni BETA'yı yüklemeyiniz.. Çalışmayacaktır..

Swype 3 BETA İndirme Bağlantısı

Hemen Aşağıda Brian Yee'nin Ağzından Yeni Swype'ı Dinleyebilirsiniz:


Keyifli Forumlar