Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Knox hk.

Yeni Üye ilkin69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Knox hk.

Arkadaşlar merhaba,cihazım galaxy s4 4.3 root ve Cwm yüklü.Knox u kaldırmak istiyorum.Bu konuda yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.

İpad2 gönderdi.

Yeni Üye wendor11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ADANA SEYHAN
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Daha ona göre bir çare yok benim gördüm

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Galaxy_Note2

Yardım Sever Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    48 mesaja 59 teşekkür aldı
    Knok'dan kurtulmak tabi ki mümkün. Root bölümünde arkadaş knok'u etkisiz hale getimek için bir zip dosyası vermişti. Oraya bir bakın derim. Bulamazsanız yine yardımcı olurum.

Yardım Sever Üye
    Nereden
    Kayseri
    Ettiği Teşekkür
    93
    35 mesaja 47 teşekkür aldı
    Buradan knox remover dosyasını *****ip telefon hafızasına ya da hafıza kartına atın daha sonra CWM recovery mode alın telefonu flashlayın Knox uygulamaları kalkar cihazdan

Titanium backup ya da root explorer ile kaldırabilirsiniz ama CWM üzerinden kaldırma en kolayı

Samsung Galaxy S4 (GT-I9500) macerası burada biter.
    13.08.2013 - 01.03.2014

Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    hocam çok teşekkür ederim.meta-inf dosyasını cd card aattım.ama flaşlamayı nasıl yapacağımı bilmiyorum.yardım edermisiniz lütfen.

Yardım Sever Üye
    Nereden
    Kayseri
    Ettiği Teşekkür
    93
    Alıntı ilkin69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam çok teşekkür ederim.meta-inf dosyasını cd card aattım.ama flaşlamayı nasıl yapacağımı bilmiyorum.yardım edermisiniz lütfen.
    İndirdiğiniz dosyayı açmayınız direk Knox.Remover.Simon21.zip dosyası olarak atınız daha sonra CWM recovery yüklü değilse Buradan http://d-h.st/aB6 dosyayı *****ip cihazı download mode alın ses kısma+home tuşu+güç tuşuna basarak *****diğiniz recovery dosyasını odin ile aynı klasöre atınız ve odin uygulamasını açın PDA ya da AP yazan kısma *****diğiniz recovery dosyasını seçiniz telefonu bilgisayara bağlayıp start butonuna basınız yükleme bitince recovery ekranı açılmazsa telefonu kapatınız ses açma+home tuşu+güç tuşuna birlikte basılı tutun samsung galaxy S4 yazısı gelince tuşlardan elinizi çekiniz daha sonra recovery mode geçmiş olacak cihaz ses kısma ve açma tuşları ile aşağı yukarı hareket eder install zip üzerine gelip güç tuşuna basın daha sonra choose zip from /storage/sdcard1 üzerine ses tuşları ile gelip güç tuşuna basınız bir klasör içerisine atmadıysanız Knox.Remover.Simon21.zip dosyasını orada görünür üzerine ses tuşları ile gelip güç tuşuna basınız Yes - Install Knox.Remover.Simon21.zip üzerine gelip güç tuşuna basınız. Yükleme işlemi bitince geri tuşuna basarak ilk ekrana gelip reboot system now üzerine gelip güç tuşuna basınız daha sonra No seçeneği üzerine gelip güç tuşuna basınız cihaz açıldığında knox uygulamaları kalkmış olur.

13.08.2013 - 01.03.2014

Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Knox hk.

Hocam zahmet oldu sağ olun.cihaz rootlu ve Cwm yüklü .şimdi yapmaya çalışacağım.inşllah olumsuz bir durum olmaz.

İćpad2 gönderdi.
    Konu ilkin69 tarafından (08.Şubat.2014 Saat 14:07 ) değiştirilmiştir.

Yardım Sever Üye
    Nereden
    Kayseri
    Ettiği Teşekkür
    93
    Alıntı ilkin69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam zahmet oldu sağ olun.cihaz rootlu ve Cwm yüklü .şimdi yapmaya çalışacağım.inşllah olumsuz bir durum olmaz.İćpad2 gönderdi.
    Ne zahmeti elimden geldiğince anlattım bir sorun ile karşılaşırsanız elimden geldiğince yardımcı olurum :-)

13.08.2013 - 01.03.2014

Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Hocam yapamıyorum

İpad2 gönderdi.

Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Knox hk.

Odine zip dosyasını göstermedim

İpad2 gönderdi.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu